Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért mondják a nissan-ra,...

Miért mondják a nissan-ra, hogy rossz autómárka?

Figyelt kérdés
2011. okt. 31. 09:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
az se százas aki ilyent mond
2011. okt. 31. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Itt a gyakorikerdesek.hu-n láttam.

Rengetegen azt írják, hogy inkább mercedes, toyota, de a nissant kerülni kell.Ha terepjáró, ha nem.

Szerintem jó autómárka, csak akik azt állítják, hogy nem, azoknak a véleményét kérném, hogy MIÉRT NEM JÓ AUTÓMÁRKA.

2011. okt. 31. 09:17
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
En ugy tudom, h azert, mert mar nem japanok csinaljak, mert eladtak.
2011. okt. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nincs nissanom, nem vagyok autószerelő, de szerintem azért, mert régen a nissan origi japán volt, míg kb. 10 éve a renault megszerezte a nissan felét. Vagyis tul. képpen a nissan renault.


Mivel sokan utálják a francia autókat (pláne a renault-t), ezért innentől kezdve minden ami renault, utálatossá válik. Mivel a nissan renault, már utálni is kell.


Ilyen egyszerű a képlet. Azt azért tudni kell itt a GYK-n válaszolókról hogy nagyon sok előítélet van, aminek egy része abszolút alaptalan, és csak a szájhagoymány miatt van meg.


Arról mindig hallunk hogy a renault a szervízben van folyton, arról már kevésbé hogy esetleg 1-1 VW, Merci is ott landol időnként. Ja mer azt nem divat felemlegetni, merthogy a Merci milyen baromi jó autó? Hát kérem az igazság elhallgatásától az igazság még nem fog megváltozni. Ezzel csak azt jelzem, hogy nem minden teljesen úgy van, mint ahogy azt itt írják.


És mindig mindent ár- érték arányban kell nézni. Renault olcsó autó, kicsit talán gyatrább minőség. Bár a belső tér terén szerintem a renault pont hogy jó, de mindegy.


Dacia-t is sokan anyázzák, mert hogy a BMW mennyivel jobb. Persze, de nem egy kategória. A Dacia a mai kor trabija. Egyszerű fapad és örülni kell neki ha megy, de óccsó.

2011. okt. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%

Megrögzött nissanosként is beismerem, hogy 2000 után valóban romlott a minőség. Volt szerencsém 2000 előtti japán Almerához és 2005-ös angol Almerához, a kettő minősége között érezhető különbség van. De ennek ellenére a 2005-öst is jó autónak tartom, lassan 7 éve megvan, 130.000 km alatt csak olajat, szűrőket, meg egy első fékbetétet kért, azt is csak most. Meg persze benzint, de abból is keveset.

Az újabb modellekkel én is nehezen tudok kibékülni, de szerintem jó üzletet csináltak a társulással. A Nissannak nem volt normális dízelmotorja, a Renaultnak nem volt normális váltója. Nekünk is jobb így (de főleg a Renault-soknak), még ha a minőség rovására is ment.

2011. nov. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ok, csak kérdés hogy mindeközben a nissan ára csökkent-e? Mert ha igen, akkor ár - érték arányban nem olyan rossz a dolog...
2011. nov. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

nem rossz márka a nissan.


mindenkinek az a kedvence, amivel épp jár. ennyi!


nézzétek az autóértékeléseket. minden autó kb 7,5-10es értékelést kap, mert kényelmes, mindig megy és 5 litert fogyaszt 3.0V6os motorral.


ennyi.


vedd azt, ami tetszik!

2011. nov. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

mert nem értenek hozzá.

Persze az sem mindegy melyikről mondják. A Micra-ról, vagy a 370Z-re, esetleg a GT-R -re.

2011. nov. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
72%

Angyalbögyörőm:

A Nissan az egy fa**ántos autó, nem fogyaszt sokat, érdemes a pénzt belefektetni, de talán érdemesebb megkérdezni egy szakembert, vagy szakasszonyt.

Auf Wiedersehen!

2011. nov. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 suzy1 válasza:
Hi! Nekem van egy 1988-as 1.6-os Nissan Sunny Cupe-m még az eredeti fényezése van, nem cserélném le egy hasonló korú Fiatra, Škodára, stb.stb. Nagyon jó motorikusan, keveset fogyaszt, olajat egy évben összesen 1 kg-t használok, azt hiszem nem sok ilyen jó és erős motorral futó "öreg" kocsi futkos az utakon. Sz új Nissanokról nincs fogalmam, de gondolom azok is jók. Üdv. Suzy
2011. nov. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!