Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hankook nyári gumi tapasztalatok?

Hankook nyári gumi tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Ilyet készülök venni és érdekelne, mik a tapasztalatok vele. Megbízhatóság, ár-érték arány, stb.
2011. febr. 8. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
a 175/70-es hankook nyári úgy csúszik, mint állat, egy kis vizen... Nem tudom, 3 év óta finomítottak-e rajta...
2011. febr. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rohadtul reklámozták ám egy kis ideje. Szerintem épp ezért rakás szarok. Ami igazán jó, azt nem kell reklámozni, viszik, mint a cukrot. nekem most téliből Michelin Alpine A4 van fent, nyáriból is Michelin lesz, ennél jobb gyártó nem létezik. Az ár meg nem érdekel, ha gumiról van szó.
2011. febr. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha az illik a pénztárcádhoz, azt vegyél, még mindig fényévekkel jobb mint a kínai gumi.
2011. febr. 9. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem rossz az, sok "komolyabb" autó járkál hankook gumival
2011. febr. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem az a jó gumi ismérve, hogy reklámozzák-e avagy sem. A Michelin-t is reklámozzák állat módon. Nagyon jó gumik a Hankook abroncsok, főleg ár-érték arányukat tekintve. Nekem téliben Hankook w442 van és csak jót tudok róla mondani!
2012. márc. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!