Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Merci Vito 112CDI megbízható...

Krafcsikné Gyöngyi kérdése:

Merci Vito 112CDI megbízható típus?

Figyelt kérdés
Szeretnénk venni Vito-t vagy Toyota hiace-ot mik a tapasztalatok melyik a megbízhatóbb?Köszönöm!
2011. febr. 10. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Vitot ne, inkább a toyota
2011. febr. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Toyota -t ne , de vitót se, akkor inkább egy fiat ducato, vagy merci sprinter...az sokkkal jobb mint a vito
2011. febr. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vito a legrosszabb ebben a kategóriában, Ducatoról van személyes tapasztalatom 5 év/513E Km hiba nélkül.
2011. febr. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A Vito a MB szégyene. A Hiace meg bő 1 millió kilométert lemegy. Van még kérdés?
2011. febr. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
de a sprinet meg a vito két külön kategória, ha ebben a raktérméretben szeretnél maradni akkor még ajánlom a peugeot expertet. de csakis HDi motorral !! ha az újabb modellt választanád csakis 2 literes motorral a másik kevés ble (1600ccm3)
2011. febr. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azt én is hallottam már,h a toyotára 1millió km-t vállal a gyártó a motorjára.A vito-ból egy sem jó?
2011. febr. 11. 11:10
 7/7 anonim válasza:
Nekem volt egy 2000-es Vito-m 112cdi motorral. Először családi autónak majd munkában használtam(építőipar). Sosem volt kímélve. 8évesen 576ezer km el adtam el. Nagyon sok kellemes élményem fűződik hozzá. Komolyabb meghibásodása nem volt. Összesen féltengely gumiharangokat kellett cserélni és egy üzemanyagszint visszajelzőt. Első tulajdonosa voltam, és a mai napig bánom hogy eadtam
2011. dec. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!