Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi kb. a fogyasztása egy...

Mennyi kb. a fogyasztása egy 730-as BMW-nek? Ez az autó a megbízható típus kategória?

Figyelt kérdés
Normális tempó és vezetési stílus mellett persze, és nem automata váltósra gondolok hanem kéziváltósra, és többet használnám autópályán hosszú utakra, mint városban. Köszönöm a válaszokat előre is!
2010. okt. 28. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:

10-12 literes átlagot lehet vele produkálni, Nekem 750iL E38-as volt, automata és 15-16 literrel jártam vele, természetesen urasan, nem pedig száguldozva.

Na igen, a megbízhatóság az a leggyengébb pontja és a szervizelése egy kisebb vagyon. Túl van bonyolítva az autó és 1000 hibalehetöség gözül valami apró biszbasz mindig rossz.

Szép kocsi, de kerüld el!

2010. okt. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 bp1985 ***** válasza:
Ismerősömnek van egy 530i-je (e60). Egy baja van, amikor szervizbe kell vinni. (Ahogy előttem is írta). Na, ott mélyen bele kell nyúlni a pénztárcába. Fogyasztásra én is ilyen 13-15 litert tippelek, de totalcaron keress rá, ott leírják a tulajdonosok minden jó, ill rossz oldalát.
2010. okt. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Melyik? E-32, E-38? Mert a 38-ban lehet sosem volt manual váltó...Mindenből ki lehet fogni szart és jót is...A futóműve problémás a magyar utakra. De ez minden nagy autó ellensége. Az ilyen korú autókat senki nem viszi szervizbe, mert vannak sokkal olcsóbb és lehet többet értő korrekt szakemberek a fék, futómű alkatrészek cseréjére, beállítására. Motorjának kutya baja. Fogyasztást meg keresd meg autókatalógusban! v-8. Szerinted?
2010. okt. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
E38-ra gondol, és abban is volt manuál váltó ;)
2010. okt. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!