Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehet (2009 februárjában)...

Lehet (2009 februárjában) ideiglenes jogosítvánnyal vezetni? Ha igen milyen feltételekkel?

Figyelt kérdés
2009. febr. 10. 21:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha kissé konkrétabban meghatározod, mire gondolsz ideiglenes jogosítvány alatt, akkor megkaphatod rá a pontos választ.

(legtöbben arra gondolnak, hogy arra az időre igényelnek valami papírt, mire megjön a jogosítványuk, de ez Magyarországon nem létezik)

2009. febr. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát nekem 3 éve azt mondták, hogy csak nagyon sürgős esetben lehet vele. Szóval szerintem, ha kórházba kell vinni valakit, vagy ilyesmi...(más helyzetben megbüntethetnek érte) Én még anno kaptam, szóval létezik, de mostanában azt mondták az ismerőseim, hogy ők már nem kaptak. Te kaptál? Egyébként 2 hét és megjön a jogsi, szóval, addig kibírod. :)
2009. febr. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!