Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorháztetöt ki lehet cseréln...

Motorháztetöt ki lehet cserélni? (infó lent)

Figyelt kérdés
Van egy audi 80as(B3)aminek a motorháztetejét ki kellene cseréljem!a kérdés hogy fel lehet-e tenni az eggyel ujabb(B4-es)motorházát a B3as-ra?Ha nem,érdekelne h milyen átalakitás kell hozzá ha kivitelezhetö!elöre is köszönöm a válaszokat!
2011. febr. 14. 15:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát ha elárulnád az évjáratot,az sokat segítene.

Amelyik két típusra én gondolok,az szerintem nem felcserélhető.Legalább is átalakítás nélkül nem.A B3 motorházteteje sima és a hűtőrács felett nyílik.

A B4 géptetőn van egy kis dudor középen és a hűtőráccsal együtt nyílik.

Még ha meg is egyeznek a méretek és a rögzítési pontok,akkor sem fogod tudni lecsukni.A homlokfalat mindenképpen át kell alakítani.A két lámpa között kéne módosítani,hogy elférjen a másik tető.Ha megvan,akkor át kell helyezni a zárszerkezetet is.Egy kis kasztnis munkával biztos meg lehet oldani.


(nem nagyon ismerem a típust,ne kövezzetek meg,ha rosszul tudom)

2011. febr. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ki lehet cserélni, csak annyi h a b4-ét olyan teló tartja mint a csomagtérajtót, a b3-at pedig még a klasszikus pálca, de sztem ha a b4-ről leveszed a telót, akkor maradhat a pálca is...

Am ha úgyvan érdekelne b3-ra valami jóállagú hűtőrács :D

2011. febr. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

az enyém 89es évjárat!a hütörács sajna törött:S ezért is gondoltam ha ugy is cserélni kell akkor kaphatna egy szebbet:D ezért gondoltam B4re

köszi a válaszokat!

2011. febr. 15. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!