Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Minek az autónak rendszámtábla?

Minek az autónak rendszámtábla?

Figyelt kérdés
2011. febr. 16. 13:08
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
jó jó nehúzdfelmagad nemakartalak felidegesiteni
2011. febr. 16. 14:54
 12/20 anonim ***** válasza:
Először ajánlom figyelmedbe A magyar helyesírás szabályai című könyvet!Másodszor azért mert pl.ha az autópályán mész és túl gyorsan lefényképezzenek és megbüntessenek,vagyha ellopják azonositani tudják!
2011. febr. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
De komolyan a helyesírásod mindennél rosszabb a hülye kérdésröl nem is beszélve azt meg nem is emlitem hogy szerintem neked nem,hogy autód nincs hanem személyid se!Mint valami 8 éves a kérdésből és a helyesírásból ez jön le!!
2011. febr. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 T5- ***** válasza:

Remek példa, arra, milyen is az, ha a hülyeség szorgalommal társul.

Hogy "minek?" azt nem tudom, de miért? Többek közt: Há' azé' mer' ha jól lefényképeznek, miközben gyorsabban mégy, vagy nem vettél parkolócetlit, akkor majd tudják hova küldeni a csekket! Teccikéteni?

2011. febr. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Ez a kérdés még nálam is kiverte a biztosítékot, pedig általában én bírom a hülyéket, de ez már sok...


Szóval az egy dolog hogy te vezeted a kocsit, és téged lehet igazoltatani, de mivel a kocsi állhat úgy is, hogy te nem vagy ott, vagy a rendőrnek nincs lehetősége megállítani, ezért ezekre az esetekre is fel kell készülni, pl.:

- autópályán gyorshajtás --> mi alapján azonosítanának be?

- tilosban parkolás

- roki parkoló jogosulatlan igénybevétele

- parkolás parkoló jegy nélkül

- ellopják a kocsit

- cserbenhagyásos gázolás --> hogy találnád meg? Még rendszámmal is nehézkes, lsd. a szilveszteri esetet, beletelt vagy 2 hónapba...

- sok parkolóhelyen fel van festve ki állhat oda. Akkor ezek után önarcképeket kéne festeni az aszfaltra? Vicces lenne...

- az autót bárki vezetheti ám nem csak a tulaja! Lsd. céges autók, buszok, stb...


Akkor már inkább az lenne értelmes kérdés, hogy az SMKP-nak miért nem kötelező a rendszám...

2011. febr. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat sokattanultam belőlük érteni nemértem a dolgokat de mitvártok egy 9-évestöl ja átlagos tanuló ennyi pont
2011. febr. 16. 20:20
 17/20 anonim ***** válasza:
Nem kötözködésből kérdezem, de a szüleiddel nem beszélgetsz ilyesmiről? (S ha nem, miért nem?)
2011. febr. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
:):)Hmm...Nem is gondoltam,hogy ilyen jól megsaccolom valaki életkorát:D!!
2011. febr. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ilyen értelmetlen ostoba kérdést törvény szerint kell és kész ez a legegyszerűbb válasz erre
2011. febr. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Utolsó, bocsi, de ha neked az egy válasz, hogy mert a Feri/a Viktor/az Isten azt mondta, hát lelked rajta, de tudod, vannak, akik szeretik meg is érteni, hogy mit miért csinálnak...
2011. febr. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!