Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A BMW-t miért titulálják...

A BMW-t miért titulálják negatív autónak?

Figyelt kérdés
Általában a BMW-seket mindig rossz csúnya embereknek bélyegzik akiket utálni kell. Nekem is volt egy régi BMWm és az összes rendőr úgy bánt velem mintha bűnöző lettem volna. Ha 1 rendőr jött mögöttem az 100% hogy leigazoltatott. Pedig nem agresszívkodtam soha. Utána volt még pár más autóm és nem is foglalkoztak velem a jardok. Ez miért van így?
2011. okt. 24. 23:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Próbáld ki most, most pozitív diszkriminációt élveznek a rendőröktől azok, akiket hatnál több henger mozgat egy nagy fekete bádogbódéban. Főleg, ha rézbőrűek.
2011. okt. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert pl a BMW-sek többsége nem megfelelő autót vezet. Mármint olyat amelyből hiányoznak aközlekedés alapvető biztonsági felszerelései, mint pl az indexkapcsoló. Nem is értem, hogy vehet egy ember 10-20 milliókért olyan fapados kocsit amiből kispórólják ezt az alkatrészt.
2011. okt. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

tegnap 23:49

te tudod miket beszélsz?

2011. okt. 25. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ezért nem fér össze az alkohol, meg az internet.
2011. okt. 25. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A kérdésre amúgy:

akinek bmw-je van, legyen az 1000 akárhány éves, kicsit felsőbbrendűnek gondolja magát, tisztelet a kivételnek(mert ugye mindenhol azt hallja: húúú bmw-d van?). Plusz gyors autók általában(kivétel az ilyen 1.6-os vackok) és ezt a tulajok szeretik ki is aknázni, amibena többi autós nem mindig partner-így ledudálják az útról az embereket.


2. Magyarországon általános nézet, hogyha van valamid és nem proli vagy, az azért van, mert loptál,csaltál, hazudtál. BMW=presztizs márka, amit újonnan csak a gazdagok engedhetnek meg maguknak=olyan ember a gazdája, akit utálni "kell".

2011. okt. 25. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

23:49-nek igaza van.

Ha megyek kilencvennel és jön mögöttem egy bmw,merci,porshe,lexus stb ami egy vagyonba kerül egyiken sem működik az index kapcsoló előzéskor,bizonyos árkategória felett nem kell használni az indexet.

2011. okt. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
54%

Mert a BMW prémium kategóriás minden téren és a sok irigy olcsójános így vélekedik rólunk ahogyan azt az előzőekben olvashattad.

Valószínűleg mindegyikük besorolna a belső sávban az Opel Astra mögé 65-tel a "csakazértsemengedemelaburzsujköcsögöt"lelki békéjéért hiszen 70-es tábla volt az imént én meg azért vettem 333 lovas ménest mert araszolásban élem ki a perverziómat.

Én még soha senkit nem tartottam fel és csupán ugyanezt várom el másoktól is.

Képmutató pocsok.

2011. okt. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ennek nem az az oka, hogy erős az autó, magam 6 hengerrel a hátam mögött autózom és sosem irritált senkit. Az a baj, hogy sok suttyó is BMW-ven ül és ezek a buflákok járatják le ezt az amúgy kiváló autómárkát.
2011. okt. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

01:54

Miért? Minden BMW-ben gyári alapfelszerelés az index? meg a hátsó ködlámpa jelzőfény?

Én szerintem elég sokból kispórolták. Esetleg gyári extralistára tették, és sok ember aki veszi a Bömöst már nem marad pénze arra :D

Egyiknek másiknak meg komoly fékproblémája is lehet, vadul villog a belsőben, hogy elszállt a tárcsafékem, nem tok megállni...

Nem csodálom, hogy gyakrabban kell ellenőrizniük a szerveknek ezt a márkát, lehet gyakrabban kellene őket műszaki vizsgára kötelezni.

2011. okt. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mert Bmw-t nagyrészt bunkó tajparaszt vesz idehaza,vagy kivagyi suttyógyerek apu pénzéből ,vagy pénzbehajtó lánykereskedő drogdíler "vállalkozó" Ennek megfelelő vezetési stílussal és mindenkit levillogok mert nekem szabad 200-al mennem mer tellikrá és mert "én vagyok a király" mentalitással. És igen gyakran elromlanak ezek a bmw-k mivel rengeteget látni elakadásjelzővel állni jellemzően olyan helyen ahol mindenkinek útban van, szóval egy megbízhatatlan márka.Tisztelet a kivételnek. Persze az Audisok is megérnek egy misét,ott a sok semmirekellő politikus és slepje rontja az átlagot, talán a Merci kicsit tisztul ilyen tekintetben , a legtöbb cigánynepper már bmw-re pártolt főleg x5-re .
2011. okt. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!