Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az autonak a kiegyenlito...

Az autonak a kiegyenlito tartajanak a tetejet nemtudom lecsavarni mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Vw golf 3asrol van szo. Ja es igy kivulrol ha a kiegyenlito tartalyhoz hozzakoppantok az ujjammal, akkor kellene mozogjon a folyadek, v annyira le van fogatva a tartaly h nemtudom megkoppantani? remelem nem megfagyott...
2011. okt. 23. 12:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha melegen akartad lecsavarni,akkor nagyobb benne a nyomás,úgy nehezebb.De úgy meg se próbáld,mert veszélyes.

Ha ütögeted a tartályt,akkor nem fog lötyögni a folyadék,mert nem változtat helyet a tartály.

Ha meg nem bírod letekerni,akkor egy-két nutellás palacsintát be kell vágni,vagy megkérni egy markosabb embert.

2011. okt. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hidegen probaltam de nem akartam eroltetni ne legyen semmi problema..akkor jo, mert megijedtem hogy megfagyott pedig fagyallo van benne :)
2011. okt. 23. 12:41
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha nem tudod lecsavarni, akkor kicsit erősebben próbáld. Meleg motornál, nyomás alatt nehezebb, de olyankor nem is szoktuk tekergetni. Nem lenne szabad, hogy ennyire rászoruljon, de ha évekig bele se néztek a tartályba, akkor össze tud gyógyulni.

A rögzített kiegyenlítőtartály hiába kopogtatod. Ha nincs is benne folyadék, nem fogsz látni semmit, ha pedig van, akkor sem mozog annyira, hogy a műanyagtartály külső oldalán is lásd a hullámzást. Csak a felszín fog egy kicsit mozogni, de azt egy kellően elöregedett tartály esetén nem látszik.

Ha megfagyott, akkor nem onnan fogod észrevenni, hogy a kiegyenlítőtartályban nem mozog. Ezzel egy időben ki fogja nyomni valamelyik fagydugót is (és reménykedj, hogy a hengerfejet nem nyomja szét).

2011. okt. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!