Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vennél kevésbé népszerű autót...

Vennél kevésbé népszerű autót amiből kevés van az utakon?

Figyelt kérdés
Pl Mini, Lancia, Smart, Rover... Ezekből nem sokat látni az utakon. Vennél ilyet akár használtan , ami mondjuk nem is olyan drága, mondjuk egy G astra árával egyenlő értékben?
2011. febr. 27. 09:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

1, népszerű autót sem vennék, amiből kevés van

2, Smart-ból azért van bőven, csak te nem látsz...

2011. febr. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Lanciat nem nézik meg??? :D Hát te tök hüly*e vagy!!! Nézd már meg az új Deltát, km-ekről megfordulnak utána!!! Néha úgy érzem mintha 1-2 ember nem is a földön élne..
2011. febr. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

én 1.gen suzuki vitarával járok, nyitható vászontetővel...

ilyen vászontetős nincs sok, de a keménytetős (JLX) miatt van sok alkatrész...szóval a ritka, és a sok alkatrész szerintem nem mindenképp üti egymást...

am meg sokan megnézik, mert swift ékszíj van rajt, szal télen "ciripel" (visít, üvölt, feltünősködik xD)

2011. febr. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Hali!

Én voltam a vitatkozós válaszoló!Bocs,de későn jöttem rá,mi is érdekel valójában.Ez úgy nézhet ki,hogy rengeteg embernek a külső számít igazán.Vannak olyan ismerőseim,akik az említett típusok valamelyikét hajtják.Egyet kivéve mindről azt tudom mondani,hogy műszaki analfabéták.Az az egy egy Delta HF Integrallal jár,ő meg is szereli magának és szerelmes az autójába:)Szóval a választás történhet érzelmi,racionális vagy mindkét szempontból,vagy a kettő kompromisszumából.Az érzelmi olyan autót vesz,ami jól néz ki.De én nem tudnék szeretni egy olyan autót,amivel rosszul járok.Hiába szép,nekem csúnyává válik.Elismerem,a Golf GTI 16v nem kurriózum,de azért nem is népautó.Költségesebb,mint egy népautó,de egyszerűen nem tudok neki ellenállni.Ezért,ha én megveszem a GTI-met az a raconalitásom és az érzelmeim kompromisszumából jön létre.Én ezt az oldalt tudom képviselni.

2011. febr. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
13.33 Hát az uj delta mondhatom igenszépen néz ki -.-".Tudod miért fognak megfordulni ? hogy kiröhögjenek hogy ilyen autót veszel amit még ha megis néznek sose lesz 1 prémiummárka
2011. febr. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!