Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Történt már ilyen veletek...

Történt már ilyen veletek benzinkúton? Mit csináltatok?

Figyelt kérdés

Gondolsz egyet és beülsz a kocsiba elmész a kútra és tankolsz. Tudod hogy van a kocsiba pl. 2000 ft és azt beleteteted. Vannak erőszakos kutasok "Majd én tankolok" szöveggel és "véletlen" többet tesz bele mint 2000 ft. Mit csináltatok? Hisz több pénz nincs nálad...???

(nem 10ft-al több megy bele hanem több százzal..)


2011. márc. 2. 16:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Ne a kutas tankoljon helyetted, hanem te magad nyomd bele a kívánt litert! Nem olyan nehéz!
2011. márc. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
én pl. sosem engedem a kutast tankolni. Nem csak akkor, ha kiszámolt pénz van nálam.
2011. márc. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Pont az ilyenek miatt nem adom oda neki akár, hogy könyörög.. "Kösz menni fog" ezt nyomatom nekik mindig. Általában ugyan ott tankolok, 3. alkalommal már levágták, hogy hiába könyörögnek.

Kérdésre válaszolva: Oké itt hagyom a személyim hazaugrok pénzért. Akkor volt velem ilyen amikor csak kártya volt nálam de nem működött a rendszer.

Hogy oldottad meg végül?

2011. márc. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Nálam ilyen nem fordulhat elő, mivel nem vagyok egy határozatlan személyiség és mióta van jogsim én tankolok.

Ha pedig ez megtörténne velem, én mondtam mennyit tankoljon, többet tankol, fizesse ő.

2011. márc. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Én nem hagyom a kutasnak, hogy tankoljon. Nem az ilyenek miatt, mint többet tankol, de pl jobb szeretem, ha látom mi megy bele az autómba, és nem kannába.
2011. márc. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Hát nekem épp le volt fagyva a kezem és nem akartam túlnyomatni...erre ő túlnyomatta...

majd 400-al forinttal...akkor is csak azért hagyta abba mert rászóltam hogy "figyeljen is mert nem ezt mondtam!!!"

Volt nálam még annyi apró a kesztyűtartóba...

De én is arra gondoltam , hogy ö nyomatta tovább fizesse ki...

2011. márc. 2. 17:30
 7/22 anonim ***** válasza:

Nem kell hagyni, hogy ő tankoljon. ha meg mégis ő fog, akkor mondd meg neki, hogy 2000ig, ha több lesz, ő fizet, mert te mondtad, hogy mennyit kérsz.

Amúgy, ha első alkalom, otthagyod a személyit, és viszel pénzt, aztán elmagyarázod neki, a fent írtakat.

2011. márc. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Nem kell engedni h a kutas tankoljon, én is mindig magamnak tankolok.
2011. márc. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Oké :) Köszönöm a válaszokat :)
2011. márc. 2. 17:43
 10/22 anonim ***** válasza:

Van nálam kp mellett bankkártya is, így ha mégis több menne bele akkor kártyáról fizetek.

Saját kocsim nincs, ha szüleim kocsijába tankolok akkor mind1 ki tankol, úgyse az én autóm.

2011. márc. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!