Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Buktatok meg valamiből,...

Buktatok meg valamiből, amikor a jogsit csináltátok? Ha igen miből, és mennyiszer? Nem vette el a kedveteket az egésztől

Figyelt kérdés

Én ma buktam meg másodszorra kresszből, és borzasztóan érzem magam, mert tényleg tanultam és készültem rá.

Úgy látszik, még nem állok készen arra, hogy vezethessek.

Más egy könyvet nem nyit ki, és átmegy.. nekem másodszorra sem sikerült.


2011. jún. 24. 20:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nem buktam semmiből.
2011. jún. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
irigyellek nagyon :S mikor tetted le?
2011. jún. 24. 20:10
 3/20 anonim ***** válasza:
Csak Eü.-ből buktam. El nem am nem vette a kedvem, csak kicsit bosszantott h az volt ez első vizsga, és egyből megbuktam :D
2011. jún. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:

Én kétszer buktam.


Először szembementem a forgalommal, másodjára meg kigyűltek a hibapontok.

2011. jún. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
Szia! Egyszer buktam meg kreszből és egyzser forgalomból, egy kicsit elvette a kedvem utána, de aztán két napon keresztül csak a kérdéssort csináltam kreszből és már reflexszerűen ment vizsgán, szerintem te is inkább, csak a kérdéssort csináld, a könyvet elég egyzser elolvasni...fogd fel úgy hogy azért is megcsinálom!! mellesleg volt olyan lány a csoportunkban aki 4szer bukott meg, szóval emiatt tényleg ne bánkódj:) forgalomból is vannak olyan vizsgáztatók, hogy dirket arra mennek, hogy megbukj, szóval majd ott is készülj fel rá, hogyha jól vezetsz, képesek elrántani, sz@rj bele az iylenekbe és a legközelebbi vizsgán mutasd meg nekik!
2011. jún. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
47%
Minden ment elsőre, kiv. a forgalom. Ott sajnos 3.ra sikerült. Új oktatóm lett és vele elsőre, azaz összesen 3.ra meglett. Amúgy ki kellett hagynom 1 évet az első 3(kresz,rutin,eü, 2 forg.) és az utolsó forg. vizsga között.. Ez van..
2011. jún. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
én kise nyitottam semmit meg semmi csak bejártam órára és sikerült midnen igaz ez csak M kategória.
2011. jún. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Autónaál KRESZ-en buktam kétszer, harmadikra meglett. Nem attól leszel jobb sofőr ha elsőre megvan, max a pótdíjat sajnáld.


Motornál a rutint buktam, pedig akkor már volt pár évnyi rutinom kétkerekűekkel. Egyszerűen a legelső elindulás utáni első kapunál nagyot csavartam a gázon, a Kawa meg lereagálta ahogy kellett. Aztán nyugisan visszakanyarodtam a fűről. :)

2011. jún. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

M kategóriánál buktam meg EÜ.-ből mert rágoztam.

B kategóriánál minden ment elsőre bár azt hozzá kell tennem, hogy a forgalmi vizsga katasztrófára sikeredett de jó inulatú volt a VB és átengedett. Nem vétettem nagy hibákat de sok böszmeséget csináltam. 60 percig küzdöttem.

Elöttem mindenki bukott ennél a vizsgabiztosnál ez volt az én szerencsém.Jah és az, hogy ö nem arra ment, hogy buktasson.Korrekt volt nagyon.

2011. jún. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
21%

Minden meglett elsőre, a KRESZ 100%al valami 7-8 perc alatt :)


Már bocs de hogy tudsz megbukni kresz-en? Tudod a szabályokat? Gyakorolod a teszt sorokat?


Ha jól tanulsz rá, akkor át kéne menned... Lehet hogy a módszerrel van a baj. Hol veszted a legtöbb pontot?

2011. jún. 25. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!