Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vennék újra egy kocsit, ez jó...

Vennék újra egy kocsit, ez jó állapotú? És milyen tapasztalatok vannak vele kapcsolatban (Peugeot 406)?

Figyelt kérdés
[link] Ezt néztem ki. Nem kezdőkocsi lenne, már volt nekem több is, csak most vennék újra mert eladtam a régit. Ez a kocsi így ránézésre megfelelő állapotban van? És milyen tapasztalataitok vannak vele (fogyasztás, szervizháttér, alkatrészárak)?
2011. márc. 6. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak ugy ránézetre nem lehet megvenni egy kocsit,azt megkell nézni ,vizsgálni komolyan ha megakarod venni.A szervizelés ha már volt autod akkor tudod,vizsga,átirás stb.fogyasztás az 9-10 lit.
2011. márc. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is azt ajánlom ,körültekintően megkell nézni ha tetszik a járgány.
2011. márc. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A 2. képen a motorháztető illeszkedése elég nekem elég gyanús.. bár ez lehet attól is hogy nem csukták le rendesen de valószínűbb hogy törve volt (persze ez csak saját vélemény).

Az autóról pedig átlagban annyit hogy egyik ismerősömnek is ilyen van, igaz neki 2.0 HDI. Mikor megvette teljesen elégedett volt vele, de mostanában elég sok KISEBB gond volt vele. Nem komolyak, de azért idegesítő tud lenni. Sokan mondják hogy francia autót ne... ez hülyeség. Több szempont miatt mondják ezt. Egyrészt az elektronika szokott gyakran meghibásodni, másrészt pedig egy egyszerű probléma kijavításához is nagy munka szükséges, mert elég nehezen lehet hozzáférni dolgokhoz, ami más autóknál egyszerűen megoldható, kicserélhető.

Egyébként nekem is egy Peugeot-om van igaz 206-os. Az eddigi kicsivel több mint fél év alatt egyedül egy kipufogócsere volt rajta semmi több. (kopkopkop) A rossz elektronikáról nemtudok mondani semmit, mert egy teljesen alap felszereltségű autó ilyen szempontból. Még az első ablakemelő sem elektromos. De én is épp emiatt nem vettem olyat ami tele van mindenféle kütyüvel. Csak plusz hibalehetőség.. persze kényelem és komfort szempontjából jó, de benne van a pakliban hogy ezek elromolhatnak és ez általában nem kevés plusz költséggel jár.

Egyébként itt találsz értékeléseket, amiket tulajdonosok írtak:

[link]


Bocsi ha egy kicsit hosszúra sikeredett.

Remélem azért tudtam segíteni.

2011. márc. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem kritizálom a Peugeotokat, egy ismerősömnek volt régen egy kicsije, talán 206, annak szinte semmi baja nem volt, rokonomnak volt ilyen 406-osa, annak rengeteg elektronikus baja volt, pár hónap után el is adta, mert mindig elromlott, nem lehetett vele sehova se elindulni, mert tuti előjött valami hiba, volt egy kombija is, annak is ugyenez volt, de ettől függetlenül az autó, amit kinéztél, lehet jó még, de magánszemélytől kedvezőbben tudnál autót venni, mint kereskedőtől.
2011. márc. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
22:22 vagyok megint, az elöttem levő is hasonlót írt :))
2011. márc. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!