Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik benzinkúton kapható a...

Melyik benzinkúton kapható a legminőségibb benzin?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy különböző benzinkutakon más és más minőségű benzin kapható, ami ugye a fogyasztáson és hosszú távon az autó motorikus állapotán is nyomot hagyhat.

A kérdés tehát az lenne hogy melyik a legminőségibb? (pl: Shell, OMW, MOL, GP, Agip stb ...)


Előre is köszönöm a válaszokat.


2011. márc. 6. 17:04
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
Én a Metro-kúton szoktam tankolni,teljesen jól megy tőle mindkét autóm. Egyik benzines,másik dízel. Lukoil,Avia,Auchan,stb.-vel sokat fogyasztanak,a dízelem rángatott,a benzinesem erőtlen lett. Shell is Moltól veszi,adalékot meg elvileg megkapja. Az Omv a Moltól veszi egy részét, másik részét osztrákból hozzák,egyébként Metróhoz is az Omv-s cuccot viszik. A kisebb kutak vagy Moltól,vagy pedig Csepelről(szabadkikötő) veszik a naftát,utóbbit Romániából hozzák, és speciál a gázolajuk elég rendesen habzik,és elég ronda színe van...
2011. márc. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
Csak Shellnél tankoljatok! Egy ismerősömnek a 3 éves Toyota Hiace-át tropáravágta a mólos dízel! Az autószerelőm is mondta akihez 15-20 éve viszem az autóimat hogy mólnál ne tankoljak. Az alpesi dízel az OMV-nél nagyonfasza, de a Shelles prémium gázolaj is bőven jobb. Mindneki akinek jobb kocsija van drágát tankol bele és semmi bajuk, vajon miért:) 2 literes dízel kocsim sima gázolajjal 6,5-t eszik országúton és a "jobb" üzemanyaggal 5-5,5-t én is meglepődtem :|
2011. márc. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
100%

"Egy ismerősömnek a 3 éves Toyota Hiace-át tropáravágta a mólos dízel! Az autószerelőm is mondta akihez 15-20 éve viszem az autóimat hogy mólnál ne tankoljak."


persze, hogy tönkrevágta. el ne hidd már...

2011. márc. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:

Mai szemmel inkább úgy tekintek erre a témára,hogy hol van olyan kút még a környékünkön,ahol az árak nem igazán közelítenek a 400Ft/L felé. Aki átjár Ukrajnába tankolni pl.100Ft különbséggel azt érdekli mennyire minőségi a benzin?

Indul,megy az autó vele és kész,mit kell még egy benzinnek tudnia? Bárcsak én is határ mellett lakhatnék,nagy ívben lexarnám a kormány általi benzinár emelését mindenkor.

Amúgy legtöbb helyen a határon túl is a Mol ugyanolyan benzinnel látja el a kutakat mint nálunk !!!

2011. márc. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
Én nem teszek bele ukrán benzint se gázolajat mert a határnál kikészülsz mire hazajösz, régen jártam át de nem éri meg. Nyíregyházi vagyok
2011. márc. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
Sok a tírpák a határon?
2011. márc. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
a fél megye odajár :)
2011. márc. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
Én is mennék ha tehetném. Ne aggódj lesznek ott még többen is !
2011. márc. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
100%

„Csak Shellnél tankoljatok! Egy ismerősömnek a 3 éves Toyota Hiace-át tropáravágta a mólos dízel! Az autószerelőm is mondta akihez 15-20 éve viszem az autóimat hogy mólnál ne tankoljak. Az alpesi dízel az OMV-nél nagyonfasza, de a Shelles prémium gázolaj is bőven jobb. Mindneki akinek jobb kocsija van drágát tankol bele és semmi bajuk, vajon miért:)”


Ez az, jól csinálod, tankold csak a prémium gázolajat a HiAce-be, a többiek meg szívjanak a MOL gázolajjal. Nem is tudom miért nem indítottak már vizsgálatot a MOL ellen, ha a gázolajuk japán gépjárműveket vág simán tropára?!

2011. márc. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:

Elárulom a nagy titkot!!! A Shell is Százhalombattáról kapja az üzemanyagot a MOL-tól !!!

Kivétel a mai napig az OMV mivel Ausztriából szállíttatja az üzemanyagot.

2011. márc. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!