Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Orvosi alkalmasságit a háziorv...

Orvosi alkalmasságit a háziorvostól kérem, csak elmegyek és megkérem, hogy csinálja meg?

Figyelt kérdés
Mit mondjak? Doki, csináljá má egy alkalmasságit, vagy hogy kérdezzem meg? Tehát a lényeg, kérdezzem meg, vagy közöljem hogy kellene a jogsihoz?
2011. márc. 8. 08:21
 1/8 anonim ***** válasza:
menj oda és mondd h alkalmassági kell jogsihoz és kb 5 perc alatt megvagy.
2011. márc. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
De arról sem feledkezz el hogy nem ingyen van sajnos, talán 6500Ft legalábbis akörül van.
2011. márc. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jó, köszi, igen 6500ft!
2011. márc. 8. 09:56
 4/8 anonim ***** válasza:
Amúgy tegeződöl a dokival:) akkor mégegyszerűbb. Ha nem bemész a rendelőbe, mikor sorrakerülsz illedelmesen köszönsz, doki megkérdi mi a panaszod, semmi, jogosítvány szerzéshez szeretnék egy alkalmasságit. Doki már örül is hogy 6500Ft-ot tolod, meg is vizsgál és megkapod az alkalmasságit.
2011. márc. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én körzeti orvosom el akart küldeni vérvizsgálatra meg talán a szemészetre. Ezért kerestem egy másik orvost aki egyből megcsinálta az alkalmasságit.
2011. márc. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Alapesetben vizsgálnia kellene a látásod, meg lehet egyéb bajod ami károsan befolyásolja a vezetést, szóval elküldhet kivizsgálásra.

Ha szemüveges vagy, akkor nála kell azt is kérned hogy jelölje be a szemüveget és a kontaktlencsét is az alkalmassági papíron, mert később csak jogsicserével oldható meg.

A háziorvos a 6500 HUF-ot pedig befizeti az államkasszába, nem marad nála. Sőt, nyugtát is szokás róla adni.

2011. márc. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pesten az ATILOS autosiskola (Astorianal) intez ilyet is, de amugy igen, ahogy leirtak, haziorvos.
2011. márc. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én csak bejelentettem, hogy miért jöttem, 5 perc múlva már kezemben is volt a papír :D

2016-ban kell majd újítani, akkor már majd jól meg kell tömni az orvos zsebét a szemem miatt XD

2011. márc. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!