Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Valaki megtudja nekem mondani,...

Valaki megtudja nekem mondani, hogy kaphatok-e 102-es kódot a jogosítványomba ha még csak egy éves a B kategóriás jogosítványom? Nem hivatásost szeretnék csak II-es csoportú alkalmasságit mer csak azzal mehetek el sofőri munkára.

Figyelt kérdés
Valaki megtudja nekem mondani, hogy kaphatok-e 102-es kódot a jogosítványomba ha még csak egy éves a B kategóriás jogosítványom? Nem hivatásost szeretnék csak II-es csoportú alkalmasságit mer csak azzal mehetek el sofőri munkára...Vagy ha a rendőr megállít akkor elfogadja csak a II-es csoportú alkalmassági papírját?Esetleg okmányirodába átírják a 101-es kódot 102-re ha még nincs két éves a jogosítványom?
2011. jún. 24. 20:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Kérhetsz 2-es csoportú orvosi alkalmassági vizsgálatot, amit szerintem át is írnak a jogosítványba (csere). De ettől még nem lesz hivatásos jogsid, és nem is vállalhatsz vele munkát, ebben a formában semmit nem érsz el vele, csak azt, hogy 5 év kapod meg a jogsit, nem 10-re.
2011. jún. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!