Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » új rendszámot szeretnék arra...

új rendszámot szeretnék arra a használt autóra amit venni szeretnék, költségek?

Figyelt kérdés

Most szeretnék venni egy használt autót, és erre új rendszámot akarok kérni, ez mennyivel dobja meg az átírás költségét, tehát ennek az egésznek mi a folyamata és mennyibe fáj?

Köszönöm előre aki felvilágosítana a témában.


2011. márc. 12. 20:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

minek ekll neked új rendszám?

nem tök mind 1 mi a rendszáma a kocsidnak?

2011. márc. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
mondjuk engem is érdekel. mert a rendszámja a kocsinak eléggé kopott. gondolom átfestenem nem kéne. funkciójának megfelel , de igy ronda.
2011. márc. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Előző mitől kopik meg a rendszám???
2011. márc. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
földesúton haladva a magasabb növényzet pl le tudja koptatni.de e·on-os terepjárón láttam majdnem fémszinü rendszámot. (ők ugye bemennek a hiba helyszinére a gabonatáblákon át akár célirányosan. ha ezt sokszor tesik meg megkopik.
2011. márc. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
a kocsim rendszáma nemtom miért kopott meg igazából. de azt tudom sokat jártak foldúton vele. második gazdája vagyok.
2011. márc. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Hát ha mondjuk külföldi rendszámú az autóm akkor bizony kell rá új rendszám de emellett még kell fizetni adót stb.Ha csak szimplán leakarod cserélni az nem kis költség mert újra kell írnia forgalmit ami 6000 ft+ 6000 a törzskönyv+450 ft a műszaki érvényesítő címke,rendszám meg 6500 Ft de lehet több.Ha csak megrongálódott rendszámot akarod lecserélni akkor nem kell újra írni a forgalmit meg a törzskönyvet hanem csak le kell cserélni a rendszámot amit az okmányirodában tudod elintézni.

De Kb 20.000 Ft ba kerül.

2011. márc. 13. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ja de előtte a te nevedre kell írni a régi rendszámot is ami kb 40-50 ezer forint (attól függ milyen autót veszel)és csak úgy igényelhetsz új rendszámot !
2011. márc. 13. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Elég sokba kerül,meggondolkoztató,neked ha megéri?
2011. márc. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
20k akkor kb?
2011. márc. 13. 11:10
 10/15 anonim ***** válasza:
Én amikor megvettem az autómat, átíratásnál kértem új rendszámot, ami +6000 Ft volt, ha műszakiztatni is kell, akkor utána vidd műszakira, ahol rárakják a matricákat is.
2011. márc. 16. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!