Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen kicsi autót ajánlanátok...

Milyen kicsi autót ajánlanátok egy friss jogsis nőnek? (Többi lent. :D)

Figyelt kérdés

Még nincs jogsim, és világéletemben azt mondtam, hogy nem is lesz, mert bepánikolnék a volán mögött, de az élet most rákényszerít, hogy megszerezzem. Igazából a váltás az, amitől parázok, de ez mindegy, csak megtanulom?!

Egy kicsi (de ötszemélyes) autó kéne, ami nem lesz porse, ha esetleg koccanok. Azt se bánom, ha automata váltós. :D


2011. márc. 18. 11:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Semmi másba ne gondolkodj csak automata váltósban, egy nőnek az ma már a minimum ami megjár .A Suzuki összes típusa kapható automatával,én a helyedben ezek közül választanék egyet.Anyának is ilyent vettünk,és imádja .
2011. márc. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Egyetértek. Suzuki. Kapható automata is.
2011. márc. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Smart. Kicsi, keveset fogyaszt, automataváltós.
2011. márc. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Többektől meg azt hallottam, hogy Suzukit semmiképp ne vegyek, ha nem akarok meghalni. :O :O
2011. márc. 18. 11:39
 5/12 anonim ***** válasza:
Ja, azt nem írtad hogy nem akarsz meghalni...
2011. márc. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Azt írtam, hogy ne legyen porse, ha netán koccanok. :D :D
2011. márc. 18. 11:42
 7/12 anonim ***** válasza:
régi swift, így fair
2011. márc. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nézd, ha 5 személyeset akarsz és nem nagyot, és könnyű legyen parkolni, jól kiláss belőle és ne egy nagy döher legyen, nekem suzuki wagon R+ van. Először mikor beültem megijedtem mert belül tágas, de mára már imááádooom. Tündéri kis autó, nagyon kényelmes az ülése, könnyű idősebb embernek is ki-be szállni, mert nem mélyen ülsz, remekül kilátsz belőle, ha lehajtod a hátsó ülést akár hűtőszekrényt, mosógépet is szállíthatsz benne. Nem drága egy használt ilyen autó, én 5 évesen vettem 1 millióért, de van olcsóbb is. Nem fogyaszt sokat. Nagyon kezes. Enyém nem automata, de lebeszéllek róla, inkább tanuld meg a váltást, nem ördöngősség hidd el, mint nő mondom neked ez a kicsi kocsi a második szerelmem! :)

Remélem legalább megnézel egy ilyet. Túl pici autót ne vegyél, smartot vagy ilyesmit, amúgy azok rohadt drágák s amellett nem tartom többre az enyémnél használhatóságban. Mert gondolom praktikus is legyen az autód nem? :)

[link]

Az enyém tök ugyanilyen hófehér kis golyó.

És még valami... először cefetül nem akartam ilyet, nem tetszett... most már ölnék érte, ha el akarnák venni, páromnak opel astrája van, de folyton elköti ezt. :D

2011. márc. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Többektől meg azt hallottam, hogy Suzukit semmiképp ne vegyek, ha nem akarok meghalni. :O :O"


Nos, ha a totalcar-on nevelkedett 16 éves autószakértőkre akarsz hallgatni, mi nem állítunk meg. Bár abból a kétmillió suzukiból ami az utakon fut, nem vagyok benne biztos, hogy olyan sokban haltak meg... Lehet sokféleképpen értelmezni a törésteszteket, meg lehet állat módára közlekedni is... Ne félj, ha a suzukiban meghalnál, meghalsz a szuper német golfban is. :)

2011. márc. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mennyi az anyagi keret rá?

Nekem Skoda Fabiám van, igaz kombi, de nagyon megbízható autók.

Attól, hogy egy autó kicsi nem biztos, hogy könnyebben manőverezel, és jobban érzed. Az automata váltósokkal pedig sok baj van szerintem. Én úgy vagyok vele, hogy minél kevesebb elektronika legyen benne.

2011. márc. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!