Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen kicsi autót ajánlanátok...

Milyen kicsi autót ajánlanátok egy friss jogsis nőnek? (Többi lent. :D)

Figyelt kérdés

Még nincs jogsim, és világéletemben azt mondtam, hogy nem is lesz, mert bepánikolnék a volán mögött, de az élet most rákényszerít, hogy megszerezzem. Igazából a váltás az, amitől parázok, de ez mindegy, csak megtanulom?!

Egy kicsi (de ötszemélyes) autó kéne, ami nem lesz porse, ha esetleg koccanok. Azt se bánom, ha automata váltós. :D


2011. márc. 18. 11:23
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nem, nem fiatal korosztálytól hallottam a Suzukis dolgot, viszont azt vettem észre (párom mellett ülve), hogy valami zavaros oknál fogva eddig csak Suzukisokkal gyűlt meg a bajunk. Elénk vágnak, leszorítanak, bemennek a pirosba stb., fejtetőn hevernek az átokban; mintha megvakultak volna, vagy mi. :O


Mindenképpen csak használtat tudnék venni max. 700 - 800 e Ft-ig.


Nem kifejezetten városi forgalomban kéne, 160 km-eket fogok utazgatni oda-vissza, főúton.

2011. márc. 18. 14:47
 12/12 anonim ***** válasza:
Szutyukit majd akkor vegyél, ha ideér Japánból a radioaktív sugárzás és nem akarsz szenvedni, hanem gyorsan meghalni. Az nem is autó, csak egy szappantartó 4 db kerékkel.
2011. márc. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!