Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a jobb autó a keveset...

Melyik a jobb autó a keveset használt, kevés km van benne, de öreg vagy a fiatal de sokat használt, sok km van benne?

Figyelt kérdés
2011. márc. 18. 13:13
 1/8 anonim ***** válasza:
A fiatal, kevés km-rel...!
2011. márc. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen erre rájöttem köszönöm:D
2011. márc. 18. 13:20
 3/8 anonim ***** válasza:

Páromnak egy idősebb opel astrája van, kevés volt benne a kilóméter, úgy muzsikál mint a szél, imádjuk. Persze típusa is válogatja. Ez egy idős házaspáré volt, garázsban tartva néha elővéve. Nekem viszont egy suzuki wagon-om van, 5 évesen vettem 3 éve, s már akkor aránylag sok volt benne a km, de már "kompenzáltam" mert én nem jártam vele annyit mint előző tulajdonos. Szép állapotban van enyém is, nem néz ki 8 évesnek. :)

Vigyél egy szerelőismerőst ha venni akarsz, nézze meg alapvető dolgokat rajta, érdemes!

2011. márc. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Attól függ mire kell. Én is régóta nézegetem az autókat de nem hiszem, hogy venni fogok mostanában...Szerintem az öregebb jobb mint pl az 1-2golf vagy régebbi japánok pl honda toyota. Nem is mernék venni új autót az alkatrész drágasága miatt meg hát így 2000 utána autók zömét itt csinálták eu-ban szal 1 rakás sz*rok egytől egyig melyik auto fog elmenni fél milliot anélkül hogy komolyabb baja lenne mint pl az 1-2 golfnak na mind1 persze ha nem a-bol b-be eljutás a fontos akkor érdemesebb jobban szét nézni. A km-t meg szerintem el is felejtheted mert újabb autóban nem lesz olyan ami a valós értéket mutatja nagy biznisz a tekergetés.Remélem tudtam segíteni ez csupán a véleményem...
2011. márc. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Régi kocsinál a kevés kilométer nálam rögtön azt jelentené, hogy vissza van pörgetve a km óra, vagy már átment a 99999-en.
2011. márc. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azért szerintem egy hozzáértő ember nem a km állásból fogja levonni a következtetést ,hanem az állapotáról
2011. márc. 18. 13:52
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez sok mindentől függ. Egy régi autó is lehet jó ,sok km- el

ha normális használták, karbantartották stb. és nem úgy mentek vele mint az állat meg a fiatalnál is ugyan ez. Egy autót szétlehet hajtani 2000 km alatt is.

2011. márc. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. És azt kifelejtetem , hogy egyetértek a kollégával , hogy valóban a régi autóba nincs annyi elektronika meg sok más ami elromolhat, tehát sokkal kisebb az esélye hogy tönkremegy benne.A mostani autók meg televannak elektronikával és a másik meg, hogyha tönkremegy bene valami elég drága hozzá az új. Pl. egy újabb dízel motornál, 1 befecskendező szelep 100000-150000
2011. márc. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!