Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy kapnak el ha nem fizetek...

Hogy kapnak el ha nem fizetek a benzinkúton? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Az a lényeg hogy ha leveszem az idomokat a motorról és a rendszámot is... És tele rakom a tankot... Mennyi az esély hogy elkapnak?
2011. márc. 21. 18:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én motoros vagyok, és tedd meg, hogy nem járatod le ilyen húzásokkal a többi motorost! többek között az ilyen görények miatt nem tankolhatunk sisakban! az a kút, ahol ezt eljátszod, a dolgozók, örökre utálni fogják, a motorosokat, és úgy fognak rájuk tekinteni, hogy megint jött lopni egy g*ci motoros!
2011. márc. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
Még ha nem is kapnak el, hogy tudnál nyugodtan aludni? Van ennek értelme?
2011. márc. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ezt nem feltétlenül azért kérdem hogy elis akarom játszani, csak érdekel hogy mivel jár ez... De azért köszönöm a válaszod.
2011. márc. 21. 18:18
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

á de luzer vagy! mit érsz el max 10 liter benzinnel?

Ha szükséged van ennyire, gyere és adok én!

Ha már ilyenre vetemedsz, akkor valami nagy tankos kamionnal csináld...

2011. márc. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
20 liter az 10... De látom nehezetekre esik a kérdésre válaszolni, de azért köszi
2011. márc. 21. 18:22
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ugye van kamerájuk. Ha beállsz a kútfej mellé és sisakban elkezdesz tankolni, akkor pl. odajön hozzád a kezelő és megkér hogy vedd le. Ha leveszed a sisakot ugyanott vagy, van kép az arcodról, még ha nem is kristálytiszta.

És tudom hogy ez nem volt a kérdés része, de egyetértek az elsővel.

2011. márc. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
22%

Nem azt kérdezte hogy g*ciség e vagy sem. Nem értem az embereket... Ez az oldal így tényleg egy rakás sz*r, hogy senki nem bír a feltett kérdésre válaszolni! Úgy látszik tényleg baj van az emberek agyával! :S Am az valóban igaz, hogy ha vmit kérdezünk, nem biztos hogy meg is akarjuk tenni! ;) Idióták. Amúgy valóban ott a kamera... Ha rendszám nélkül tankolsz, az kicsit gyanús lesz, tuti kijönnek, mert azért szoktak leskelődni, hogy ki tankol... Azt pl nemrég mondta nekem apa hogy a nőkhöz külön odamennek segíteni tankolni... :D Nah mindegy ze lényegtelen volt... :D


16/L

2011. márc. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
78%
Idióta vagy ám te kislány, vigyázz mi dumálsz, most nem azért de aki ilyet kérdez az miért ne próbálhatná ki a való életben, osztom egyébként én is az előzők aggodalmát. Egyébként van más hátulütője is az ilyen tankolok és elhajtok akcióknak, pl. amikor nem a rendőrségre bízzák az ügyet hanem a sokadik ilyen történet után direkt készülnek, figyelik a delikvenst a kút tulajdonosai (haverjai) utánamennek és amikor megáll/leszorítják, úgy megp*csázzák, hogy egy hétig nem áll lábra.
2011. márc. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire egy ostoba kérdést ne legyél már ilyen cigány.
2011. márc. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Egyrészt van kamera, aminek a képét rögzítik.

Mivel a hivatalos rendőrségi eljárás sokáig tart, ezért a kutasok is igyekeznek védekezni:

- a szélső kútfejeket ahonnan könnyen el lehetne menekülni, lezárják

- az újabb kutakat már úgy csinálják, hogy kanyargósabb út vezessen ki, ahonnan nehezebb meglógni

- állítólag a kút közelében van ilyen "lopó elfogó vadász autó" amivel tudják "üldözni az elkövetőt" a kutasok. Ha más nem, legalább a rendőröknek tudják jelezni merre jár a tolvaj. Ha viszont véletlen elkapnak, akkor ne számíts túl sok jóra! A kutasoknak azért már van akkora rutinjuk, hogyha valaki rendszám nélkül áll be, már észre is veszik, és rögtön mennek oda érdeklődni mi újság...


Egyébként sosem értettem ebben mi a fantázia. Egy tank benzin mondjuk : 50*400=20.000 forint. Ennyiért ekkora kockázatot bevállalni abszolút hülyeség. Nem beszélve arról, hogyha ezt egy kúton megteszed, oda soha többet nem mehetsz vissza...

2011. márc. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!