Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 50 köbcentis robogóval milyen...

50 köbcentis robogóval milyen távolságra nem őrültség járni napi szinten?

Figyelt kérdés
2011. márc. 23. 01:25
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Arra gondolok, hogy munkahelyre 28 km oda és ugyanennyi munka után vissza nem extrém helyzet egy ilyen kisteljesítményű motornak? Nem fog besülni a dugó vagy ilyenek a túlmelegedés miatt? Normálisan járnék vele, nem full gázon, de mindenki azt mondja, csak városon belül érdemes használni, egyszerre 5-6 kilométert menni maximum.

Én most kaptam, szinte csak próbaúton voltam vele.

2011. márc. 23. 01:34
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha tényleg nem teljes gázon húzod neki végig és nem sajnálod tőle az olajat, akkor bírnia kell egy jó ideig.
2011. márc. 23. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%
Azért leírnád, hogy milyen robogó?
2011. márc. 23. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
robogótól függ, én mondjuk egy kínaival nem vállalnám be, de egy normálisan karbantartott apriliával, yamahával, piaggio-val minden további nélkül.
2011. márc. 23. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Kicsit off, de ha már örültségről van szó, azért nem mindegy hol (mikor) jársz napi szinten ennyit, mert habár technikailag egy jó robogó képes a táv megtételére, de sajnos az útjaik többségén életveszélyes móka ez főleg szürkületben vagy este.


Pont párom volt most ilyen helyzetben, hogy habár csak kb 5 Km kellene megtenni napi szinten egy forgalmas alsórendű út mentén, de nem engedem robogóval mert szeretném, ha gyermekeimnek anyja 5 év múlva is saját lábán rohangál a gyerekekkel és nem tolószékben.


Lássuk be a robogó az városon belüli közlekedésre való.

2011. márc. 23. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
57%
ez nagy megterhelés mindennapi használatra ekkora távon. Erre valami nagyobb motor jobban alkalmas lenne. Havi kb 1000 km sok lenne és nem kellene egy év hogy csapágy és motor kopjon.
2011. márc. 23. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%
A robogó szerintem is inkább a városban való közlekedésre van kitalálva.
2011. márc. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a munkahelyem 25km-re van a lakástól és át kell menni szinte az egész városon. A robogó (Yamaha Jog) hibátlanul bírja.
2011. márc. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én évekig jártam napi 50-60 km-t simsonnal, és annak semmi baja nem volt. Bár olajat is kapott rendesen, és nem is full gázon ment, mivel azon van 4 sebesség.
2011. márc. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha van rendesen olaj, és tényleg nem full gázon húzod, akkor nem kell félni túlmelegedéstől meg ilyenektől. Csúnya lenne azért, ha nem bírná egy robogó. Arra csinálták, hogy mennyen vele az ember fia, nem hogy nézegesse...


Inkább a kényelmetlenség, és a kis kerekek/kisrugóút miatt (tehát kátyúkat nagyon érzed) nem használják hosszútávra ezeket. Kényelmetlen...

2011. márc. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!