Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 50 köbcentis robogóval milyen...

50 köbcentis robogóval milyen távolságra nem őrültség járni napi szinten?

Figyelt kérdés
2011. márc. 23. 01:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
naponta 100km-t vezetek a robogommal teljes gázon és nem sul be léghutéses
2011. márc. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

normális karbantartással (olajcsere, fékbetét, stb.) egy jó robogóval (piaggio, yamaha, aprilia, honda) semmi gond nem lenne vele


az másik kérdés hogy milyen az út és hogy menyire veszélyes, ha forgalmas az út akkor szerintem felejtős, vagyis én nem járnék (5 éves motoros rutin)

2011. márc. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Yamaha Cute a motor, 300 métert kellene csak a főúton menni, mellette szépen kiépített szervízutak vannak, a rugózása kitűnő, bevállalom szerintem.

A városi közlekedésre reagálva szerintem az jobban megterhelőbb neki, az állandó fékezgetés, gyorsítás.

A motor nagyon jó állapotban van, jelzi is, ha fogy az olaj, de nézem folyamatosan, remélem, nem lesz gond.

2011. márc. 24. 11:41
 14/14 A kérdező kommentje:
Ja, és minden kedves válaszolót lájkoltam, így köszönve meg, hogy vette a fáradságot és felelt a kérdésre! :)
2011. márc. 24. 11:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!