Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a különbség a két olaj...

Mi a különbség a két olaj között? És melyik a jobb?

Figyelt kérdés

Castrol GTX Professional A3/B3 10w40 Félszintetikus


vagy


Castrol Magnatec 10w40 Félszintetikus


2011. márc. 24. 16:34
 1/2 anonim ***** válasza:
semmiben nem különböznek. a gtx et már nem nagyon gyártják lassan ki megy a forgalombol újabban a Magnatec Professionalt kezdték gyártani
2011. márc. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A Castrol GTX Professional a legszigorúbb ACEA követelménynél is 50%-kal jobb védelmet nyújt a magas hőmérsékleti kopással szemben, így a motor sokáig tiszta marad és megőrzi kifogástalan állapotát.


második:

Az egyedi alapolaj kombináció eredményeként az olaj szinte mágnesként tapad a motor belső felületeire, így mintegy negyedére csökkenti a kritikus indítási-felmelegedési szakaszban jelentkező kopást.


én a gtx et ajánlanám, habár én megrögözött liqui moly-s vagyok , én ezt ajánlom: Liqui-Moly Mos2-Leichtlauf 10W-40 vagy LIQUI MOLY

Leichtlauf Motorolaj SAE 10W-40 .

2011. márc. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!