Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson motorom van.60as...

Simson motorom van.60as hengerelel akkarom elátni plusz egy ahoz tervezet rezonátor kipufogoval és hengerfejtunningal. Ehez elég lesz a gyári karburátor? Menyi lesz a kb fogyasztása normál használatnál?

Figyelt kérdés
2011. márc. 25. 16:22
 1/6 anonim ***** válasza:

A gyári karbi elég lesz hozz, kicsit nagyobb főfuvit kér talán.

A fogyasztás nem fog megnőni. (vagy csak jelentéktelenül kis mértékben)

2011. márc. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
80as fúvóka van most benne meg egy sportszürö.Az elég?
2011. márc. 25. 19:51
 3/6 anonim ***** válasza:

Én ezt így távolról nem fogom tudni megmondani, hogy elég-e.

Hengertől, karbitól, sok mindentől függ. Ki kell kísérletezni. A "sportszűrőt" meg fogd meg, és jobb kézzel a bal váll fölött ívesed javítsd.

Ezután fogd meg a gumit, ami a karbit összeköti a dobozzal, és rakd szépen a helyére vissza.

Ha több levegő kell, akkor az ülés alatt, a légszűrő felüli oldalára a dekninek lehet nyomni pár 8-as furatot.

2011. márc. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tehát akkor a sportszűrő csak ront a teljesitményen?Ha a levegő kevés az is jo megoldás lehetne hogy a karbin lévő furatot 2mm-el nagyobbra kiesztergálom?
2011. márc. 25. 20:40
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem. Azokat megtervezték a gyárban, azokhoz ne nyúlj.

A dobozra fúrsz 6, 9 db 8-as furatot és elég lesz, hidd el.

De ezt is csak komolyabb tuningnál kell végrehajtani, ahol már a gyári cső átmérője (amin keresztül a dobozba jut a levegő(ülés alatt)) nem elég.

2011. márc. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ÉN valahol azt olvastam hogy a sport légszűrőtől szét kopik a henger.
2013. szept. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!