Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen körülmények között...

Gébor kérdése:

Milyen körülmények között biztonságos az E85 tankolása egy 98 évjáratú honda civic 1.8 vti-be?

Figyelt kérdés
2011. márc. 25. 22:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Etanol használata minden körülmények közt biztonságos legfeljebb átalakító nélkül lehet be sem tudod indítani csak annyi de ne agódj nem robansz fel vele.
2011. márc. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

az átalakító mit jelent pontosan ha kutasok 50% etanol és 50% 95 keverékét javasoljál !


a Bitonságos én inkább az autóm szempontjábók értettem :-)

2011. márc. 25. 22:32
 3/8 anonim ***** válasza:
22%

Osztán mit akarsz 50%-50% keverékel semmit nem spórolsz így.

Kutasokra holgatsz mindegyik egy 8oszt f*szopó.

Az én 1,4 astrámba jó az etanol de mégis honnan tudjam mi jó a te 1,8 vti civicedbe?

Há próbáld ki mennyire lessz szegényebb a keverék mérd a lambdát.

Olyan ez a kérdés mintha megkérdeznék hogyan birja egy peugeot vagy seat honan a f*szból tugya az ember mit bir a te kocsid?

Próbáljad ki oszt megtudod.

2011. márc. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
30%
Mindig, minden körülmények között.
2011. márc. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
Az én szerelőm egyáltalán nem javasolja az etanolt.Nekem fiatom van,de igazából szerinte nem igazán nyerő egyik típusba sem,és szerintem sem.Most mindenki rácuppant,merthogy olcsó,aztán majd pár év múlva tele lesznek a szervizek!De ne nekem legyen igazam!!!
2011. márc. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 lodarazs ***** válasza:
ma 08:31 Így van, még a benzinálló festéket is úgy oldja, mint a kromofág, ráadásul ragad. Már több üzemanyag szivattyút és befecskendezőszelepet cseréltünk az etanol miatt.
2011. márc. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 lodarazs ***** válasza:
Olyan embert kell megkérdezni az etanol használatáról, aki tudja , hogy mi játszódik le az autóban, nem pedig elfogult autótulajokat.
2011. márc. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az a Honda megérdemli a rendes 95ös benzint, ne kínozd ilyen szarokkal mert többe fog kerülni mint amit megspórolnám, egyebként többet is fogyaszt etanolból egy aató, és a katalizátorodtól is elbúgyúzhatsz
2011. márc. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!