Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire biztonságos városban...

Mennyire biztonságos városban az utcán hagyni egy robogót?

Figyelt kérdés
Nem éjszakára gondolok, hanem amíg munkában vagyok pl. Sok robogót látok csak úgy otthagyva, le sincsenek láncolva. Debrecen belvárosáról van szó egyébként, nem Bp.
2011. szept. 16. 17:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ez szerencse kérdése, elvileg kulcsa is van neki de el tudják tolni, nincs rendszáma, ha sok van belőle nehezebben kerül meg mint egy lopott autó. Én valamilyen módon tennék rá hasonló zárat mint a kerékpárra. Nappal csak nem viszik már el ha valahogy lecsukod.
2011. szept. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is néha robogóval megyek dolgozni. A cég telephelyére betolom és ott senki nem bántja.


Láncold le úgy hogy ne a kereket hanem a taposónál láncold neki vminek.

Múltkor láttam egy kereket oda láncolva a biciklitárolóhoz, a bicikli nem volt ott csak az első kerék.

2011. szept. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
XD hát ezen az elsökerekes dolgon szétröhögöm az agyam XDXD
2011. szept. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!