Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek melyiket vegyem...

Szerintetek melyiket vegyem meg? (50 ccm sport motor)

Figyelt kérdés

14 éves vagyok és most állok motor vásárlás előtt kb 260 ezrem van ha lehetőleg váltós legyen.

Itt van pár ami tetszik:

[link]

[link]

Amik még érdekelnek: Aprilia Rs 50 Honda NSR 50 ,NF1 Derbi Gpr 50 Yamaha Tzr 50


2011. márc. 26. 15:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagy különbség nincs ezek a típusok között, szerintem azt vedd meg amelyik jobb állapotban van. Az elsőnél majdnem leestem a röhögéstől:13le xD
2011. márc. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%
TZR 50-esre tuti nem lenne pénzed,szerintem várj még ezzel,vegyél egy olcsó robogót majd ha 16 leszel akkor valami 4üteműt.Ez olyan műmájer...és a csajok is kifognak röhögni olyan mint valami légy zümmögés,csak hangosabb.
2011. márc. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én szeretem azt a hangos légyzümmögést :D de én is azt javaslom, hogy inkább 125ösre költs.

üdv!

2011. márc. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ÉN most fogok Puch GTL 50-et venni, bár nem mai darab stb, de az is megy 100 körül... :D
2011. ápr. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!