Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lányoknak jobb a női vagy a...

Lányoknak jobb a női vagy a férfi oktató szerintetek?

Figyelt kérdés
Túl vagyok egy sikeres eü, kressz, rutin és 2 sikertelen forgalmi vizsgán. Idős férfi oktatóm van, aki kiválóan vezet,ám ha én hibázok igencsak felkapja a vizet, soha nem mondja meg előre mit kellene csinálnom, vagy most mire kell majd figyelnem, csak ha elkövetem a hibát utána. Így azonban állandó feszültségben vagyok, hogy vajon mikor fogok véteni. Beülök mellé és 10 perc vezetés múlva oda minden önbizalmam. Szerintetek érdemes lenne oktatót váltanom? Lehet az a baj hogy férfi? Hogy oldjam meg a problémám?
2011. márc. 29. 13:11
1 2
 11/12 anonim válasza:
Válts miharabb. Az én oktatóm is elég paraszt volt, le kellet volna váltsam. Meg a vezetéshez való hozzáállásodat is befolyásolhatja hosszútávon.
2011. márc. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm szépen a sok jó tanácsot, jó érzés hogy nem vagyok egyedül a problémámmal. Nem szeretnék eljutni se odaáig hogy felküldjenek Pestre se addig hogy megutáljam a vezetést, nagyon sajnálom azokat akikkel ez megtörtént. Azt hiszem nem várom meg hogy ideáig fajuljon a helyzet valahogy búcsút kell vegyek az oktatómtól, márcsak azt nem tudom hogyan csináljam. Nagyon kellemetlen lesz...mert végülis megtanított vezetni, csak épp azt nem tanította meg hogyan élvezzem a vezetést nyugodtam, hátradőlve. Minden apró hibámnál akár egy elmulasztott tükörbetekintésnél azt hallgatom hogy emiatt most mekkora bírságot kellene fizetnem, meg hány ember halhatott volna meg, az életkedvemet elveszi nemhogy a reményt hogy valaha én is rendes jó sofőr lehetek:( pedig mindkét vizsgabiztos megmondta, hogy csak egy kis önbizalomra lenne szükségem. Mindenesetre köszönöm a válaszokat! Rengeteget segítettetek vele.
2011. márc. 31. 14:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!