Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Teljesen új gépjármű, nulla...

Teljesen új gépjármű, nulla km-t futott (szalonban megrendelt, Opel, az általam kért összetevőkkel) "B" kategóriás jogosítványra, milyen dolgokat kell intézni, mennyi idő van rá?

Figyelt kérdés
Ide értem, az okmányirodai feladatokat, hogy miket kell intézni, hol érdemes casco-t kötni, adózás hogy van most az új gépjármüvekre, amúgy 119 a g/cm3 a CO kibocsájtás ha jól olvastam.
2011. márc. 30. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:

A szalonban mindent el fognak mondani.

Gyakorlatilag mindent megcsinálnak helyetted, ha kéred.

2011. márc. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tök mindegy, milyen jogsid van, vagy van-e egyáltalán.

Ha szalonban veszed, neked nem kell okmányirodába járkálnod, mindent elintéz a szalon.

A Cascot és a kötelezőt megkötheted a szalonban, vagy a neten, vagy ha van olyan biztosítós ismerősöd, akihez ragaszkodsz/v.szimpi neked, nála is.

A gépjárműadó (súlyadó) a kocsi teljesítményétől és életkorától függ, a gépjárműadóról szóló törvényben le van írva pontosan (megtalálod a neten)

2011. márc. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

kösz a válaszokat, csak hamarosan aktuális lesz egy vétel.

biztosításokhoz mit tudtok tanácsolni, miket érdemes rákötni az alap Casco mellett?

2011. márc. 31. 12:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Tök mindegy milyen biztit nyomsz rá,mert ha baj van, szeretnek egymásra mutogatni a biztosítók és kibújni a fizetés alól. Lehet az Casco egyéb bármi.
2011. ápr. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Biztosítás ügyben haszáld az egyik online kalkulátort.Nekem a Netrisk volt a legszimpatikusabb.Itt beírod a pontos adataidat,ne kamuzz semmiben,és ök kiszámolják Neked a legkedvezőbb ajánlatot.A többit meg bízd a kereskedésre nyugodtan.Egyébként irigyellek, hogy első autónak rögtön egy null kilométerest tudsz venni,én Trabantal kezdtem,idősebb volt mint én :)
2011. ápr. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!