Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi történik ha fele-fele...

Mi történik ha fele-fele arányban tankolok dízelt és biodízelt?

Figyelt kérdés
Tönkreteheti a vw tdi motort (2002 évjárat), ha fele-fele arányban dízelt és biodízelt vagy nem okoz problémát?
2011. márc. 31. 14:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi az a biodízel,és hol lehet kapni ?
2011. márc. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
mennyi literje biódízelnek? úgyszint hol kapható? még nem hallottam róla. köszi a felvilágosítást.
2011. márc. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ausztriában kapható, sokat járok oda és gondoltam kipróbálom, de nem merem, ezért kérdeztelek titeket.
2011. márc. 31. 14:57
 4/9 anonim válasza:
mennyibe van?
2011. márc. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
úgy látszik azt már nem tudjátok meg(?/L), ha kétszer leírtátok és nem kaptatok rá választ ;)
2011. márc. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
1,20 euro.
2011. márc. 31. 19:26
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom, a magasnyomású dízeleknél a gyártó nem ajánlja, de lehet, hogy az adagolós dízelek elnézőbbek

A Ford TDCI motoroknál is garancia vesztést okoz.

2011. márc. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

2. válaszoló vagyok:

Köszi az árat. Szerintem ezzel ugyanúgy van, mint bioetanollal. Nem ajánlott normál autókba csak készülékkel, de ha kipróbálod és működik akkor jó. Nekünk is etanollal nem ajánlották egyszer kipróbáltuk és tökéletesen működött minden készülék nélkül. Van egy adagolós TD kocsim, de egyszer megszívtam, hogy olcsóbban akartam tankolni bele, de beállt az adagolóba valami kar ami tiltásnál állt be és nem volt túl vicces, hogy városba 50-nel megyek elkezd húzni csak nézek magától megy a kocsi üresbe kiparkolóba, de a turbót azt kinyírta adagolót is teljesen kikellett cserélni őket. Nembeszélve arról, hogy a kocsit hazakellett hozni 200km-ről. Citroenem van és ha nem megy a motor nincs szervó se fék és még leis ül kb 5cm-re a földre. Szóval csak trailer jöhetett szóba. Egyszóval nemvolt valami olcsó mulatság. annyiért lehet kaptam volna egy másik autót, de megvagyok elégedve a kocsival és az én hibámból volt ez szóval beletörődtem. Ezt neked kell eldönteni bemered e vállalni. Elvileg jónak kellene lennie maximum nem nagyon szeretné esetlegesen rángatna nem húzna, de teljesen nemhiszem, hogy tönkretenné.

2011. márc. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha mindent tudsz akkor ezt is kell tudnod.
2011. ápr. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!