Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a legjobb kamion?

Melyik a legjobb kamion?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most akarok 3 db kamiont venni (kisebb vállalkozás) én DAF-ot szeretnék venni (nagy benne a hely, megbízható is) de nektek mi a véleményetek?

üdv


2011. ápr. 2. 10:17
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Scania, Volvo
2011. ápr. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
A DAF-ba jobban elférnek 2-en nem? Volvót 3 évig vezettem gondom nem volt vele csak annyi hogy kicsi volt benne a hely de viszont nagyon nagy ereje volt.
2011. ápr. 2. 10:46
 3/25 anonim ***** válasza:

Hali!

Én igazából nem értek a dologhoz ,de úgy tudom a scania a legjobb.Viszont ,hogyha nem te fogod vezetni márpedig biztos nem akkor menj el valami kamionos pihenőbe ahol a kamionosok elég sokan vannak mond meg ,hogy neked erre meg arra kéne és , hogy szerintük milyet érdemes venni.Mert lehet ,hogy kényelmes meg erős ,de nem megbízható.

Én mindenképp azt kérdezném meg aki használni fogja így az ő szemükben is jó főnök vagy hisz ,ha úgyis ő fogja használni akkor ne te válaszd ki.Nem azt mondom ,hogy pofátlan legyen ,de megadod neki a lehetőséget ,hogy ezek közül melyik jobb neki.

Halottam már olyat ,hogy a főnök vett 1 flottát utána meg nem is használták az emberei mert igazából kicsik voltak meg kényelmetlenek meg egyáltalán nem jók a sofőrnek.

Mindenesetre ezt nézd meg:

[link]

Ehez nemtudok mit hozzáfűzni.

2011. ápr. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Én sokszor beszélek kamionsofőrökkel.Amiket kedvelnek az a Daf,Scania,Volvo.Azonban általában utálják a Mercit meg a Renault Magnumot.De nem túl éles a határvonal közöttük.Előfordul,hogy néhányan a Mercikért vannak oda.Nem egyszerű eset.
2011. ápr. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Ha felvennél dolgozni és jól fizetnél, én MAN-t vagy Scaniat választanék.
2011. ápr. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Magnumot ne, kész akrobatika beszállni.
2011. ápr. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Egyértelműen Scania a legjobb választás :)
2011. ápr. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Merci--> hely szempontjából a legjobb

Volvo--> Nem rossz, de kisebb a mercinél...

MAN--> Megbízható, szép

DAF--> Kb a Volvo és a Merci között van hely szempontjából, de a Volvo megbízhatóbb

Magnum--> katasztrófa

2011. ápr. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Ismerösöm Waberer's nél van és DAF-al járkál (néva kap volvót) DAF-ra aztmondja azért jó mert olcsó hozzá az alkatrész+elférne benne, viszont a Volvót azért dicséri mivel nagyon nagy ereje van.


A Scaniás videóra azt mondom ezt eddig is tudtuk + a scaniát meg is kell fizetni

2011. ápr. 4. 06:29
 10/25 anonim ***** válasza:

erre csak annyit tudok mondani hogy VOLVO FOREVER.

Mondjuk a MAN se rossz.Én ezek közül választanék.

2011. ápr. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!