Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért vesznek drága luxusautók...

Miért vesznek drága luxusautókat (Pl. : Mercedes, BMW, Audi),4 hengeres vagy/és dízel motorral?

Figyelt kérdés
Szerintem aki ilyen autót vesz, az szereti az autóját, és nem csak azért van neki, hogy eljusson A-ból B-be. Mert ha csak ezért kell neki, minek is venne ilyen autót? Sokkal olcsóbban is kaphat, megbízható, kényelmes autót alacsonyabb fogyasztással. Borzasztó hallani, mikor beindítanak egy ilyen gyönyörű autót és megszólal a recsegő dízel. Egy ilyen autóba 6 vagy többhengeres benzinmotor való, finom járással, és a kasznihoz méltó teljesítménnyel.
2011. ápr. 2. 20:50
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

a dízelolajat elszámolják költségként a tulaj vállalkozásnál, így csalják az áfát.


benzinnél az áfa NEM vonható le.

2011. ápr. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Aki ilyen autót vesz az nem "szereti" az autóját ahogy a kérdező fogalmazott, csupán megfogja a dizájn és szeretne villogni az emblémával.
2011. ápr. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A dízel kissé kultúrálatlan,de szerintem sose megy ki a divatból.
2011. ápr. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

Nekem mindig dízelautóim voltak.

Szeretem a dízel hangját.

(Na meg a tankolásnál sem utolsó szempont!)

2011. ápr. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

Én is elmosolyodok,amikor hallok egy ilyet.Szerintem ezen márkákon belül,a felsőbb osztályok,amik figyelemre méltóak.BMW 5,6,7.Audi A5,A6,A8...Stb.

Nem pontosan,de ezek alatt kezdődnek valahol a macskajancsi autók,ahol nem is a minőség,hanem inkább a vállalat jó marketingje és reklámja okán veszik őket.Elérhető áron kaphatóak meg nem sok ember jár velük,meg ugye szeretünk presztízs kérdést csinálni az autónkból is.Ezért történt az,hogy a kis gatyánkra is milliós hiteleket vettünk fel egy autó miatt.

2011. ápr. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Miért nem azt kérdezed hogy miért gyárt a BMW, Mercedes, Audi szutyok dízelmotorokat?

Tessék kipróbálni egy 3.0 TDI-t és utána fejtsd ki a véleményed róla itt!

Mindenki ezzel a dízel sz@r dumával jön! vicc

az egész!

Nekem 2.5 Tdi Audi A6-om van és álom ahogy kinéz az autó, és megy hozzá a dízel kerregése, óriásit gyorsul és nem eszik 7 liternél többet!

Hatalmas bőrülései és a full extra miatt választottam nem azért mert a hangja ilyen!

De ha nagyon érdekel akkor próbálj ki egy új Passatot 1.6 benzines és egy 1.6 cr td motorral! Meglátod hogy ég és fold a különbség!

2011. ápr. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek viszont az előttem szólóval.Nem gond,ha dízellel van szerelve.Jók a dízel motorok,ráadásul én is szeretem hallgatni őket.Különösen egy td-t.Érezni rajtuk,hogy erősek.Én csak azt a részét fírtatom,amikor egy tök átlag autó az egész,csak nívósabb márkanévvel.
2011. ápr. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

kérdező

a mercedes hol luxusautó?? egy a merci hol?

egy 1-es bmw, 3-as hol luxusautó?

audi a1, a3 hol luxusautó

ha full extárs akkor se luxus ...

egy 7es fullos, egy a8 fullos, egy s fullos

ami a legjobb: lexus ls; ezek már tényleg közelítenek a luxushoz, de nem egy rolls !

2011. ápr. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Talán mert akik ilyet vesznek az átlagnak sokszoosát autózzák egy évbe és igy már nagy szempont a fogyasztás is ami mint tudjuk nem ugyanaz a dízenél és a benzinesnél. Ja és nefelejtsük hogy ezeknek nagy kasztnijuk van amihez már kell a nyomaték is
2011. ápr. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Istenem ekkora barmot egy lexusba hol van több luxus mint egy 7-es BMW be ? Eg es fold a kettő!!
2014. júl. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!