Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A TEMPOMAT-tal kinek mi a...

A TEMPOMAT-tal kinek mi a tapasztalata? Nem féltek használni? Folyt. Lent.

Figyelt kérdés
Csak azért teszem fel a kérdést, mert egyszer egy ismerösömnek majdnem balul sült el a dolog amikor bekapcsolta. Történt ugyanis, hogy kb. 120-as tempónál a pályán bekapcsolta és nem tudta lekapcsolni, söt még be is gyorsult a kocsi. Mint utólag kiderült, valami elektronikus hiba volt, és a bovden is elszakadt de nem tudom a részleteket. Ha nincs a srácnak lélekjelenléte és pár masodperces gondolkodás után nem teszi üresbe a váltót és nem fékezi le a kocsit, könnyen tragédia is lehetett volna. Na ez mind oké, de belegondoltam, hogy ha ugyanez egy autómata váltóssal történik pl., akkor mit tudott volna csinálni vajon? Mert tudtommal azokban nincs ugymond "üres´ járat ugye...Szóval ki hogy meri használni, (most ha autómata, ha nem) kinek mi a tapasztalata ezzel kapcsolatban? Én öszintén megmondom, nagyon jó dolognak tartom egyébként, de nem merném használni sosem...
2011. ápr. 3. 00:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Bírom egy beírja, hogy kamu meg ilyen nem is lehet a sok hülye meg megy utána... :D


Az az igazság, hogy ez nem a tempomat miatt volt. Szerintem egyszerűen nem ment vissza a gázbovden. Haverommal történt ilyen az 1.0 Corsával, de ott se történt tragédia.

2011. ápr. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

14:01

Na látom, hozzászólt egy agysebész is...

2011. ápr. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Mond a barátodnak, hogy máskor fordítsa el a kulcsot amíg kiér az autómentő, nem kell 3ezres fordulaton járómotorral várni a trailert :D De ha legközelebb beragad a tempomat akkor is nyugodtan elfordíthatja :D
2011. dec. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Inkább imátkozzatok a jóistenhez és menjetek el gyónni fiaim Isten nem szereti a gyűlölködést ! Ámen !
2016. ápr. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!