Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit jelent a cruiser motorkeré...

Mit jelent a cruiser motorkerékpár?

Figyelt kérdés
Miber különbözik a chopper-től?
2011. ápr. 4. 09:35
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
semmiben
2011. ápr. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

sokban.


A Cruiserek túrákra valók. Kényelmesebb ülés, nagy köbcenti viszonylag alacsony fogyasztással és erővel. Szélesebbek mint egy átlag chopper és rohadt nagy szélvédőik vannak.


cruiser:

[link]


chopper:

[link]

2011. ápr. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Első ha nem tudsz érdemben válaszolni a kérdésre akkor ne írogass hülyeségeket.

A cruserek terveztésekor is sokat számít az esztétikum, de emelett használható, kényelmes, túrázásra alkalmas motorkerékpárok. pl: legtöbb H-D, suzuki intruder, kawasaki vn, honda vt, yamaha xv stb.

A chopperek inkább iállításokra valók semmint a közutakra. Legtöbb esetben hatalmas nyújtott első villával vannak ellátva.pl [link]

2011. ápr. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
hát nem tudom beírtam a googleba, hogy cruiser és azt írta =
2011. ápr. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Erre mondtam, hogy ne írj hülyeségeket akár google adta ki akár öreganyád mondta. Ha nem tudsz saját kútfőből érdemben válaszolni, akkor nem kötelező írni valami hülyeséget csak azért, hogy válaszolhass.
2011. ápr. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 hűségesszolgámbalfi ***** válasza:
75%
A cruiser cirkálót jelent,tehát a nagy hombár luxustúrázókat értjük alatta.Egyébként a Harley-k közül inkább csak a"felső kategória"ilyen lejjebb a chopperek és a naked-ek vannak többségben.A chopper nem FELTÉTLENÜL hosszú nyújtott villás,inkább puritán,sallangoktól mentes.(semmit rá,csak amitől jobban megy,vagy jobban áll meg)A chopper elnevezés a chop(vágni)kifejezésből ered,amiatt hogy régen megvágták a vázat,kidöntötték a villaszöget,ezáltal nőtt a tengelytáv,lejjebb került a súlypont,javult az egyenesfutás(és sokkal nehezebb lett a kezelhetőség).A chopper jóval könnyebb és egyszerűbb mint a cruiser.A cruiser sokkal több kényelmi és egyéb extrával bír,általában gyári állapotában sokkal "szebb"egy laikus számára mint egyéb társai.(sok króm,dobozok vagy táskák nagy háttámlás ülések stb.)
2011. ápr. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 SEpi455 válasza:
valamilyen szempontból ténylegesen nincs sok különbség mert tegyük fel hogy van egy 1500as kawa cruiserem (nekem sajnos akkora nincs de jó lenne) szóval ha van egy olyanja valamelyik kollegának és "lecsupaszítja" irányjelző sárvédő plexi táska le stb és fest rá valami csúnya mintát meg kiheréli a dobot akkor ott vagyunk hogy van egy vagány chooperünk és szerintem ez fordítva is igaz lehet. egyébként nekem Dragsrtarom van
2013. máj. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!