Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » MIért szórakozik velem az...

Ledzep kérdése:

MIért szórakozik velem az autó indításnál? (részletek lent)

Figyelt kérdés

1-es puntom van, és az a probléma néha indításnál nem indul be rendesen, csak mintha 2 henger menne, aztán mikor ez elmúlik akkor 3-4 másodpercig pörög a motor mintha valaki kis gázt adna, aztán 3-4 másodpercig meg iszonyat hangosan pöfög a kipufogó....és ezalatt ég a befecskendező hibajelzője......de a befecskendező már meg lett nézve és jó.

gyanítom hogy közrejátszik az is hogy az itenni benzinkútnál igen szennyes és pletykák szerint vizes benzint adhatnak...


2011. ápr. 13. 18:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Tankolj máshol!

Ha dadog akkor nézd meg a gyertyákat, a gyújtásvezérlőt és a befecskendező elektronikát.

2011. ápr. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
nekem a bravom is ezt csinálta!! elöször is tankolj máshol.én kicseréltem a gyujtást,kábeleket,injektort kitisztitottam és még mindig csinálta!!utána leengedtem a benzint,hoztam bele máshonnan és azota jo!!
2011. ápr. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Mielőtt bármit teszel ,olvassátok ki a hibatárat . Biztos bevette az okot amiért kéthengerezik .
2011. ápr. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Hali,először koszos lehet a benzin,víztől nem pörög fel a motor...Benzinszűrőt mikor cseréltél?Azt magyar benzinnél megéri cserélni olajcserénél vagy max félévente.Aztán mielőtt nagyberuházásba kezdenél azt javaslom hogy vegyél egy injektor tisztítót(3-4 decis,akár tescoba is tudsz venni)azt egy full tankhoz add hozzá,ez megint jó félévente mert kipucolja a sok retket a mociból.Szerintem ez megoldja a problémádat,de még egy gyertyacsere sem árt(50 ezer km egy gyertya élettartama papíron).

Melegen is csinálja?mármint nem ugrál az alapjáratod?

2011. ápr. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
mit értesz azalatt hogy ugrál az alapjárat?
2011. ápr. 13. 20:07
 6/24 anonim ***** válasza:
hát hogy melegen mondjuk 800 ról felmegy 1100 re majd vissza,nem tartósan hanem mintha rugdalnád a gázpedált
2011. ápr. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
nem szokott ilyet csinálni, bár néha alapjáraton olyan bizonytalan hangokat ad ki mintha kihagyna a motor,....modjuk autószerelőm szerint nem így van, bár kicsit gyengének tűnik néha a hangja
2011. ápr. 13. 20:38
 8/24 anonim ***** válasza:

akkor az még szerencsés,lambdaszondára gyanakodtam...

próbáld ki az injektortisztítót meg vegyél bele gyári gyertyát

[img] [link]

2011. ápr. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

[link]


így néz ki :)


Gyertyából meg vegyél gyárit.

mikori évjárat?

2011. ápr. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
96-os
2011. ápr. 13. 20:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!