Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Dízel thalia vagy dízel...

Dízel thalia vagy dízel 206os? Előnyök-hátrányok? Melyiket érdemesebb megvenni?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 15. 13:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Mindkettőnek vannak gyengéi,de ha választani kell a 206-os .

A Thália nagyon puritán meg csúnya mint az utálatoskép :)

Megjegyzem a dieselje nem rosz .......

2011. ápr. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Thalia jóval tágasabb, cserébe kisebb a felszereltsége.

Szóval válassz, melyik kell.

2011. ápr. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
206 max. 2 embernek kényelmes, úgyhogy a kétajtóst nyugodt szívvel be merném vállalni mondjuk egy párnak, de egy családi autónak már nem, akkor 206 SW, csak az drágábban kezdődik, tehát ha több embernek kell és minél olcsóbban akkor Thalia. Ha csak olcsón akkor 206, ha többet szántok rá és többen is utaznának benne akkor 206 SW.
2011. ápr. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

sw biztos nem. egyetemista vagyok és sztem lenne pár ember akit át tudnék hozni, és meglenne a benzinpénz:d

de a 206 sokkal jobban tetszik, feketében, sötétített üvegekkel, sportkipufogóval....:P

2011. ápr. 15. 21:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezt a felfogást mondjuk nem értem hogy az üzemanyag árát sem saját zsebből álnád, spórolnod kell rajta, ráadásul dízelt is keresel, de azért sportkipufogót akarsz rá...meg sötétítést jó drágán. Akkor vegyél GTi-t vagy RC-t. Sima 206 2 akármilyen méretű és 2 kicsit embernek kényelmes, 5 megtermett felnőtt egyetemista nagyon szűkösen fér el benne, Thalia ebből a szempontból vállalhatóbb.
2011. ápr. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!