Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Most akkor melyik a leggyorsab...

Most akkor melyik a leggyorsabb sorozatgyártású autó?

Figyelt kérdés
végsebességet is írhattok
2011. ápr. 15. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Végsebességnek mi köze a gyorsasághoz?


Önmagában semmi!


Mi neked a sorozatgyártás?Végsebességre Veyron SS a leggyorsabb,de pályán az Ariel Atom V8.

2011. ápr. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ULTIMA GTR
2011. ápr. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A listán is ott van az Ultima. Én azért írtam fentebb be, mert gyorsaság alatt nem egyenes végspprintre gondoltam, hanem köridőre. Abban pedig az Ultima a legjobb
2011. ápr. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
és a bugatti veyron ss -nek menyi a végsebessége??
2011. ápr. 15. 20:58
 6/7 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem a Bugatti nem a sorozatgyártott kategóriába tartozik.... amúgy asszem 402 a vége.


Nekem egy 7 éves rs4 b5 avantom van, most 570Le a teljesítménye és Németországban autópályán az órát túlforgattam, ami azt jelenti, hogy több mint 310-el tud menni az autó.

2011. ápr. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jelenleg a hivatalos világcsúcsot a szériagyártású személygépkocsik között a Bugatti Veyron Super Sport tartja 2010. június 26. óta 431,072 km/h-val. A hivatalos leírás szerint 30 darab készül belőle, melyből 5 lesz képes erre a sebességre, a többi autó végsebességét 415 km/h-nál limitálják. Vagyis sorozatgyártásúnak nevezhető, mert többet is gyártanak belőle, közúti forgalomra alkalmas és árusítják - ezzel megfelel a kritériumoknak, elvihette a a sorozatgyártásúak pálmáját.
2011. ápr. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!