Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swift-esek! Állandóan...

Suzuki Swift-esek! Állandóan eltörik a belső kilincs az autón! Mi vagyunk ilyen bénák vagy az összes autón ilyen gyenge műanyag van? Ki lehet valami erősebbre cserélni?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 18. 10:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem te vagy a béna. Fél éve a balost most meg a jobbos kell cserélni.
2011. ápr. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ilyen a minőség. A beszállító ennyi pénzért ilyet adott. Valamit valamiért, nem lehet minden tökéletes és még olcsó is.
2011. ápr. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A swiftem 16 éves, még az eredeti kilincsek vannak benne. Igaz, soha nem volt rángatva. Az ajtót nem annál fogva csukjuk belülről, ill. nyitáskor sem feszítjük, rángatjuk. Épp csak az ajtó kipattanásáig.
2011. ápr. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekünk 2db swiftünk van egy 19éves meg egy 8éves és egyiken se kellet még soha kilncset cserélni, szerencsére.
2011. ápr. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a mi swiftünkben(93') is törött a belSö jobb hátsó kilincs de az azért tört el mert rokonom bezárt ajton keresztül akart kijutni a kocsiból.
2011. ápr. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nálunk is a gyerekek törik el a hátsókat:(évente 2-szer kell kicserélni.
2011. ápr. 18. 18:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is az utasom zárt ajtónál egyböl letépte a kilincset, de nekem a 10 év alatt még sosem sikerült eltörnöm.
2013. febr. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!