Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy van felrögzítve a belső...

Hogy van felrögzítve a belső visszapillantó tükör?

Figyelt kérdés
Most vettem egy komoylabb hangcuccot a kocsiba. Annyira dja a mélyet hogy berzkódik a visszapillantó. Ez hogy ven rögzítve vagy ragasztva van?? Van esély arra hogy leeshet?
2011. aug. 24. 11:42
 1/8 Semmii ***** válasza:
celukszozd oda ha leesik
2011. aug. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy ragasztva van.
2011. aug. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És szerintetek mekkora az esélye hogy ettől a rezgéstől elengedi a ragasztó?
2011. aug. 24. 12:08
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ, hogy hány éves az autód. Mert más a helyzet egy 20évnél idősebb autónál is és egy fiatalabbnál is szerintem.
2011. aug. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Most lesz nemsokára 5 éves.
2011. aug. 24. 12:40
 6/8 anonim ***** válasza:
Speciális ipari üvegragasztóval van felragasztva ami nagyon erős nem hinném hogy a rezgéstől leesne maximum évek múlva.
2011. aug. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elméletileg nem szabad leesnie, de van a Loctite-nek direkt visszapillantó ragasztója. azzal próbáld meg, de amíg nem esik le addig ne basztasd!
2011. aug. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha leesik akkor pedig nagyobb bevásárlóközpontok parkolójában szokott lenni szélvédőjavítás na ott a tükröt is visszatudják ragasztani normálisan (általában).
2011. aug. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!