Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szlovákiába autó üzembe...

Szlovákiába autó üzembe helyezés, mennyibe fáj?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Van egy volt barátnőm, akivel megbeszéltem, hogy ha akarok, vehetek a nevére egy osztrák v német autót, amit lepapírozhatok szlovákiában. Az a kérdésem, hogy mennyibe kerül az üzembe helyezés ott, és kb milyen költésgekkel jár. Egy '99es Lancert szeretnék, sok jót olvastam róla, na meg japán. Ja és mivel érdemes használnom, ha magyar vagyok: üzemben tartói, amit 29 napra állítok ki, így előre megírjuk 1 évre, v többre, vagy inkább legyen kölcsönadási szerződés? minden segítséget meghallgatok!

köszi :)


2011. ápr. 19. 12:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az autó átíratása/papírozás 500 euró körül van, a többit nemtudom.
2011. ápr. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
olyan drága? :O
2011. ápr. 19. 13:08
 3/11 A kérdező kommentje:
tudsz adni egy honlapot, ahol ki tudom pontosan számolni?
2011. ápr. 19. 13:15
 4/11 anonim ***** válasza:

Az előző hozzászóló rosszul írta. Én is ott csináltam. Az egész kb. 2000 euróba kerül. Nem elég hogy ott regisztráltatod hanem azért hogy itt járhass vele kel egy idéglenes lakcím. És vannak akik ezzel foglalkoznak. Ezért nem olcsó.


www.szlovak-cegalapitas.hu

2011. ápr. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Honlappal nemtudok szolgálni, azt se tudom pontosan h mitől függ az átíratás ára, én még régebben egy 1999-es 1.4-es 4-es golfot akartam behozatni és utána érdeklődtem és azt mondták h kb 450euró.
2011. ápr. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
13.27-es vagyok ismét. Nem jó az ha ő nevére íratod és ő neked add egy kölcsönadásít. Itt nem fogadják el. Kell vagy egy lakcim vagy egy ottani Cég. A cég megveszi az autót és te mint cégtulajdonos jársz vele. Eg 99es lancerért nem éri meg, mert mire kifizetsz mindent akkor már jobban jársz ha itt veszed meg. Ez csak drágább kocsinál jó megcsinálni.
2011. ápr. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
kérdeztem rendőr ismerősöm, kölcsönadásit v üzemben tartóit elfogadják, csak az üzemben tartóit 30 napig lehet használni... ez fent van a magyar oldalakon.
2011. ápr. 19. 14:12
 8/11 anonim ***** válasza:
És a rendőr ismerősöd nem magyarázta el hogy az üzembetartóit csak úgy tudod megcsinálni ha van érvényes lakcimed abba az országba ahol a gépjármű regisztrálva van?
2011. ápr. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
akkor pedig ott van a kölcsönadási szerződés :D
2011. ápr. 19. 15:05
 10/11 A kérdező kommentje:
Külföldi vagy külföldön szokásos tartózkodási hellyel rendelkező állampolgár tulajdonában lévő külföldi rendszámú autót Magyarországon kölcsönadási szerződés birtokában vezethet magyar állampolgár.
2011. ápr. 19. 15:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!