Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » C, C+E, D jogosítvánnyal...

C, C+E, D jogosítvánnyal rendelkezők?

Figyelt kérdés
Van olyan ember akinek megvan a 3 jogosítványból valamelyik és nem kap munkát? Én úgy vagyok vele , hogy hogyha megvan e jogosítvány közül egy is akkor az már biztos munka...Igazam van?
2011. ápr. 21. 18:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok.
2011. ápr. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Munkát ugyan lehet kapni, de megéri-e annyi pénzért, amennyit adnak érte a legtöbb helyen???
2011. ápr. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
miért mennyit keresnek?
2011. ápr. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Nekem meg van mind a 3, de nem elég csak ez, hanem még a GKI vizsgát is le kell rakni külön mindegyikből, ami még 130.000/db, tehát majd 1 milla, ha mindet akarod, persze akkor már páv2 minimum meg keményebb orvosi, plussz a GKI vizsgát 5 évente ismételni kell...

Ja én buszra nehezen találtam olyan helyet ahová gyakorlat nélkül felvesznek.


23 f

2011. ápr. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen tudom. Kell még ez a digitális kártyától kezdve minden , ami ugye nem olcsó. De ha ezek megvannak akkor már munkát is adnak?
2011. ápr. 21. 20:05
 6/8 anonim ***** válasza:
És pl ha csak sima C-vel elmegyek egy tüzépre sódert hordani ifa-val, ahoz is kell páv, meg kártya?
2011. ápr. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Munkát nem adnak, hanem Te keresel. Azért ha keresel, találsz. Vidéken, buszon, 90netto kb(erre legalábbis), ponyváson, ha a szotyihoz' mész, 2 kiló, jobb helyeken 3kiló meg egy pici, autószállítón 350-450közt.
2011. ápr. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Egyértelmű , hogy én keresem a munkát...Vidéken élek én is. Egyik haverom 95 000-et keres. Kezdő buszsofőr. A kamionos elég jó fizut kap...
2011. ápr. 21. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!