Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha kicserelem egy 50cc 4t...

Ha kicserelem egy 50cc 4t robogoban a hengert 70-es hengerszetre akkor mit kel meg feltetlenul kicserelni?

Figyelt kérdés
csak azt amit feltetlen mer jelenleg nincs sok penzem.
2011. ápr. 28. 16:18
 1/8 anonim ***** válasza:
A hengerszettben általában van dugattyú, ami nagyobb sűrítőterű, mint a gyári, így nem "száll el" a sűrítési arány. Ha így van, akkor örülj: a motor menni fog. Az élettartama rövidebb lesz, de ne várj 40%-os lökettérfogat-növekedéstől ugyanolyan nyugis életet. Ha a dugó púpos, nincs benne sűrítőtér, akkor vastagabb hengerfejtömítés kell, de akkor bejön a szelepidőzítés problémája is (ne akard). Szóval ha minden rendben van, akkor csak egy probléma maradhat: lehet, hogy majd a váltóba (variátorba) kell belenyúlni, ezt előre soha, senki nem tudja.
2011. ápr. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 KlenDie válasza:
Szerintem ha felakarod furatni akkor egy nagyobb karbi mindenképpen jól jönne de ez az én véleményem...
2011. ápr. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
milyen karburator???
2011. ápr. 28. 17:26
 4/8 anonim ***** válasza:
Olyan jó, hogy azt sem tudjuk, milyen motorról van szó... Hát persze, hogy meg tudjuk mondani, milyet vegyél rá és hogyan fúvókázd, hogyan hangold be!
2011. ápr. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 KlenDie válasza:
megmondod milyen tpius és talán tudok segiteni de igy megmondom hogy egy 28 as karbit rádobhatsz arra a 70 es hengerre de nekem Pollini henger legyen ám:D:D:D
2011. ápr. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ha tuningolni akarsz akkor veszel egy 2t motort
2011. ápr. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

kymco filly motor

naraku racing hengerszetett neztem ki

2011. ápr. 28. 21:02
 8/8 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a legfontosabbat hagyja ki mindenki.A tartós tuning titka az erősebb főtengely, amit a hangerszett nem tartalmaz.Ezt mindenképp ki kell cserélni, mert az 50-eshez való főtengely nem fogja bírni a megnövekedett fordulatszámot, és egyszercsak meghal a segged alatt.
2012. febr. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!