Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » VW Corrado-ról mi a véleményet...

VW Corrado-ról mi a véleményetek? Engem csak az elsőkerekessége zavar

Figyelt kérdés
2011. máj. 6. 21:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Fiatal korod egyik fontos kilóméter köve lehet.

Csajozós, gyorsulgatós autónak kiváló, ezt a sok hülyegyerek észre is veszi és hülyegyerek autót csinál belőle.


Családnak már nem az igazi; esetleg hétvégi autónak.


A fő probléma az vele, hogy szeretik széthajtani, és amit hajtanak az előbb utóbb törik is.


Ha találsz egy gyárit vedd meg, de agyon tuningoltat soha.

2011. máj. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igy van.Meg ami rontja az esélyeket,hogy már régóta nem gyártják,ezért öregek és valóban jól lehet őket hajtani.Én II GTI-t hajkúrászok,de alig akad olyan,amire szemet lehet vetni.
2011. máj. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
és mennyire lehet jó a vezetési élmény, hogy elsőkerekes?
2011. máj. 6. 22:04
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem 3gti-m van.szervízkönyves.Fél éve vettem nehéz volt jót találni:)
2011. máj. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nagyon jó,fiatalos sportkocsi,szinte a földön ülsz benne...

A mély súlypont ellensúlyozza az elsőkerék hátrányait.

Szerpentinen elég gázos,óvatoskodni kell vele hiszen ha odalépsz "leránt" az útról,ha meg elveszed a gázt keresztbe fordít persze ezt nagy tempónál értem.

A G-feltöltő hibaforrás de a TT turbót simán bele lehet varázsolni,mindkettővel megy 240-et,nem kell a VR6 ami 5 literrel többet kér ...

A hátsó szárny a legcsajozósabb ami 120-nál felnyílik és amikor megállsz vissza süllyed a kasztniba.

Ha most ilyenre vágynék ezt venném meg és motor javítás helyett 1.8-ast építenék bele turbósan.

[link]

2011. máj. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

nekem kiskorom nagy kedvenc autója volt (álomautó)


VR6 az álom


évek óta BMW-t hajtok, ezért érdekel, hogy lehet-e élvezetes, mivel a hajtott kormány a kormányzott


minden mást imádok benne


lehet úgy kéne felfogni az elsőkerekességét, hogy hülyebiztosabb, mint ha hátsókerekes lenne

vagyis nehezebben farol ki, ezáltal nehezebben tudom összetörni

2011. máj. 7. 14:32
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem mindkettővel ovatosnak kell lenni.Egyikfajta sem szereti,ha nem tisztelik.

Vezetési élményről annyit tudok mondani,bár nem vezettem corradot csak Golf GTI-t,de anyósülésben volt szerencsém hozzá.Szemétmódon tud gyorsulni.Odalépsz neki,körülnézel kétszer és már 100-zal mész,de még akkor is nehezíti a légzésedet:DAmikor a kuplungra lépsz,akkor meg az öv ment meg attól,hogy lefejeld a műszerfalat.Sport futóművel vannak szerelve és jól is viselkednek a kanyarban.Nagyon szép hangjuk van,legalábbis nekem nagyon tetszik.

2011. máj. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szia. Kicsit megkésve, de írok neked. én az ifjú vad éveimet egy kocka Ladával töltöttem, amit nagyon szerettem. vigyáztam rá, de ahol lehetett, keresztbe közlekedtem. imádtam és most is imádom a hátsókerékhajtás e-fajta játékát. Aztán egyik barátomnál megláttam az 1,8G60-as Corradot. Nagyon megtetszett, vitt vele egy bemutató kört. Ragadtam az ülésbe. Később az autót megvettük a nőcimmel.2003-ban került hozzánk 14 évesen, azóta is élmény vele utazni, bár nem igazán arra való. A Corrado sportos élményautó! De a hátsókerékhajtás hiányzik! Ha rendben tartod, nem hagyod legatyásodni, akkor hálás autó. Az autó gyári állapotban van, nincs összehányva, semmi baj nincs vele a kanyarokban, kapaszkodik ahogy kell.Viszont az autó táncoltatás nem fog menni. Ha játszani akarsz vele akkor ne vegyél ilyet, viszont ha feladod a fenékriszát akkor vágj bele, mert nem fogod megbánni. De nagyon figyelj oda milyet veszel, ha venni akarsz, mert rengeteg hulladék van köztük. ha ilyet fogsz ki, akkor sajnos csak köpködni fogsz.
2012. nov. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszodat :)
2012. nov. 22. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!