Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Segitenétek? 96-98 as 1. 0...

Segitenétek? 96-98 as 1. 0 1.3-as swift-ek hogy tudnám meg állapitani hogy 120-ezret futott-e vagy 220ezret? Van tippetek? Több képet is néztem de nem igen lehet megkülönböztetni kormány/pedál/ülés kopot ságátol

Figyelt kérdés
ford nál renault nál 1 értelmüen láccik hogy kopottab de ezzel a swift el bajba vagyok. vagy elvégre mindegy hogy menyit futott ha nemfüstöl jol megy? nekem 3-4 évre kéne és minimum 50-ezret elkéne hogy fusson komolyabb ráköltés nélkül... sedán elönyben 350-et tudok rászánni
2011. máj. 13. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy motor-kompresszió mérés választ ad a kérdésedre.

A "kopásteszt" lóf@szt ér hiszen a pedálokon gumit cserélni filléres dolog,egy bontott,jó állapotú kormány pár ezer és ha huzat volt az ülésen,nélküle újszerű még a lestrapált is.Azért 3 kilóért ne várj csodát pláne újszerű verdát!

Az ÁTLAG futásteljesítmény évente 15-20 000 km tehát egy 96-os verdában 300 000 is teljesen normális és elfogadható míg a 120 nagyon (nagyon-nagyon) kevésnek tűnő,Te sem hiszed el,hogy évente hétezret (havi 600 km.-t) mentek vele másfél évtizeden keresztül...

A kilométerrel egyébként semmi gond nem volna 240-nél sem,akár dupláját is futhatja még.

Ne szakértősködj,vidd el egy műhelybe és hozzáértőkkel nézesd át.

2011. máj. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"míg a 120 nagyon (nagyon-nagyon) kevésnek tűnő,Te sem hiszed el,hogy évente hétezret (havi 600 km.-t) mentek vele másfél évtizeden keresztül..."

Nem kötözködni akarok, de ismerek olyan embert, akinek idén lesz 10 éves pont egy ilyen Suzukija, és még 50000 kilométer sincs benne. Szóval ez alapján nem nagyon lehet megítélni.

2011. máj. 14. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat
2011. máj. 14. 11:01
 4/4 anonim ***** válasza:

Mlső a másodiknak:

Akkor ne kötözködj.

Adj tanácsot a kérdezőnek ne a többiekkel szájkaratézz.

Én meg évi százezret megyek privátban sőt és 300-zal ha akarom ami az ismerőseid egyik ismerősének sem adatik meg.

Gagarin meg (állítólag) járt a Holdon.

Azért mert léteznek extrém kivételek az általánosság a mérvadó.

Ezerből egy - semmit nem változtat a tényeken.

2011. máj. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!