Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel F astra-ban (Si motoros,1...

Opel F astra-ban (Si motoros,1.4,82Le, külön injektoros motorral) van tiltás gyárilag ami leszabályoz magas fordulaton?

Figyelt kérdés
2011. máj. 15. 08:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen van !
2011. máj. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De gondolom nem valami gyorsan tilt hanem lassan?
2011. máj. 15. 09:20
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy gyorsan meg lassan?
2011. máj. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 T5- ***** válasza:

Természetesen van, olyan 6000-6500 környékén szabályoz le.

A gyors-lassúval szerintem a szabályzás ütemére gondolt, és igen, nem egy géppuska, inkább lassabnak mondanám. De egyszer próbáld ki, baja nem lesz tőle, ha normálisan van tartva. Csak ne üresen, hanem terhelés alatt forasd.


(nem "külön injektoros", hanem hengerenkénti injektor)

2011. máj. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
off: F Astránál van olyan, amilyek 120 felett folyamatosan sípol:D
2011. máj. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen arra gondoltam hogy nem pörögve tilt.Szeretnék majd alá tenni valami jó kipufogódobot és azért kérdeztem mert úgy szép ha tilt a hangja:DHa üresben van nyomva neki akkor az kárt tesz benne?
2011. máj. 15. 14:30
 7/9 T5- ***** válasza:

Nem lesz szép hangja, mert nem úgy tilt mint egy sportmotor, vagy valami nagy pörgős motor.

Körülbelül úgy tilt ahogy felpörög. Lomhán. Egyébként pedig igen, nem illik és hosszú távon nem is egészséges a motornak, ha üresen tiltásig van pörgetve állandóan. De ha már 2-3. sebességeben odavered tiltásig, akkor azt bírnia kell, mert nem véletlenül kerül ahhoz a fordulathoz a szabályzás. Onnan már nem lenne egészséges, addig viszont egy jó karban lévő motornak bírnia kell.

Azért meg végképp ne vegyél sportdobot, hogy tiltáson szép hangja legyen, mert ha jót akarsz magadnak és a motornak is, akkor nem forgatod tiltáson, hanem ott elváltasz. Nem mellesleg, egyetlen sport hátsó dobbal semmit nem fogsz elérni azon kívül, hogy megnő a hangja. Erősebb semmi képpen sem lesz, fogyasztani nem fog se kevesebbet, sem pedig többet. Pálya tempónt meg... én szeretem hallani a gép hangját, más nem, ez már ízlés kérdés, arról meg ugye felesleges vitatkozni.

2011. máj. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
1.4 F Astrára sportod, hogy tiltáson jó hangja legyen...:DDDD Magyar valóság....
2011. máj. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Meglesz csinálva a kocsi normálisan kivül-belül és ha már jól néz ki el megyek vele valami tuning találkozóra ahol van kipufogó szépségverseny.Azért kérdeztem hogy van e benne hogy vegyek e rá dobot mert ha nincs akkor értelmetlen .Nem tudom mi ebben a a magyar valóság...
2011. máj. 16. 05:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!