Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tesztvezetésnél jön veled a...

Tesztvezetésnél jön veled a kereskedő is vagy csak te mész az autóval esetleg az, aki éppen veled jött?

Figyelt kérdés
2011. máj. 15. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerinted?
2011. máj. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Még szép, hogy nem hagyja rád az autót.
2011. máj. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
megy veled persze
2011. máj. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát anyűmékkal nem ment. Otthagytak vmi iratot és vihették (toyota)
2011. máj. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Márkafüggő. Citroen Picasso, mikor maga típus még újdonság volt tizenéve, repült a slusszkulcs felém, elkaptam és mentem egy kört. (tizenéve)

Opel (páromnak) jött a fickó. Suzuki (páromnak) jött a fickó.

Porsche: még az okmányaimat is lefénymásolták és egy több oldalas nyilatkozatot írattak alá.

2011. máj. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nemrégen voltam pár autókereskedésben és sehol nem jöttek Velem. Aláírattak egy rakat papírt, lefénymásolták az irataim és azt mondták 1 órára szokták odaadni. Érdekes volt, amikor egy Focus RS-t vittem el kipróbálni, akkor mondta, hogy 10 perc múlva zárnak, de adjam le a kulcsot a benzinkúton, mert hozzájuk tartozik, a kocsit meg hagyjam az ajtó elött.
2011. máj. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hát az télleg komoly!:D Mazdánál tapasztalat?
2012. febr. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!