Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Pesten láttam egy főutcán,...

Pesten láttam egy főutcán, hogy az aztók szorosan egmás mögött parkolnak kb 1 km en át, de úgy hogy 1 mm hely sincs köztük, hogyan állnak ki? Vagy egy helyen dolgozik mindenki és egymás után mennek haza?

Figyelt kérdés
2011. máj. 18. 10:57
 1/9 anonim ***** válasza:
44%

Hidd el, megoldják :) Ügyes fiúk (többnyire :D) ezek a pesti sofőrök.


"Pesten egy főutcán" OMG :D

2011. máj. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Muszáj így parkolni, mert így többen elférnek. Nem értem, miért ne tudnánk kiállni? 1m elég
2011. máj. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
1mm sincs? Biztosan jó a szemmértéked? :)
2011. máj. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2-3 korrigalasbol. Nem szegyen am megtanulni azt sem. :) Egy kicsit elore, meg egyet hatra, megint elore, aztan hatra, es most mar ki is allhatok. :) Azert kozbe ne felejtd el a kormanyt is tekergetni a megfelelo irnayba.
2011. máj. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha ez megdobbento volt a szamodra akkor mit szolsz ahhoz, hogy sok lakotelepen ugy parkolnak, hogy akinek nem jut parkolohely az beall a parkolo kocsik ele keresztbe es uresben hagyja a valtot es nem huzza be a kezifeket es aki ki akar allni es utban van neki az egyszeruen arrebb tolja a kocsit. Kepzeld el amikor egymas utan 3-4 autosnak is utban van egy auto es ide-oda tologatjak. :)

Ez komoly!

2011. máj. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ezt a lakótelepeset már én is hallottam! De azért elég komoly bizalom, meg persze teljesen sík parkoló kellhet hozzá :D

Tuti sosem csinálnék ilyet, inkább parkolok fél km-re :D

2011. máj. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azthiszem félreértés történt, tényleg nem volt semmi hely köztük, gondolod ha 1 m lenne azon megdöbbennék???
2011. máj. 18. 16:43
 8/9 anonim ***** válasza:
Messziről láttad vagy közelről? Ugyanis ha messziről úgy is néz ki hogy nincs közöttük hely, akkor még bőven van 40-50 centi, ennyi pedig egy ügyesebb sofőrnek már elég hogy kiálljon.
2011. máj. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Van úgy hogy én is ráállok másokra, ilyenkor kiteszem a számom, ha ki kell állnom rámcsörögnek én meg kiállok :)
2011. máj. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!