Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezért megbüntethetnek?

Ezért megbüntethetnek?

Figyelt kérdés
Ma mentem városban és zöld volt lámpa, de volt visszaszámláló. Szépen lassan odagurultam mert már csak 3mp volt vissza. (és itt 100.000Ft, ha belemész a sárgába) Megálltam, de a számláló lejárt és a lámpa zöld maradt vártam még 2-3mp-et és elindultam. Mikor már átléptem a vonalat láttam, hogy sárgára vált. Nem álltam meg. Ezért számíthatok büntetésre vagy ilyenkor mire számítsak?
2011. máj. 25. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem , hogy ezért bármit is kapnál. Ha nem látott senki, mármint rendőr meg nincs kamera se akkor nem hiszem.
2011. máj. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%
te nő lehetsz...
2011. máj. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

PIROS lámpán való áthaladásért jár csak büntetés.

Aki a sárga lámpás százezrest mesélte az egy dilettáns kamugép,az sem igaz amit kérdez.

Neked viszont nem ártana némi önbizalom és rutin,vezess többet és bátrabban!

:p))

2011. máj. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"és itt 100.000Ft, ha belemész a sárgába"

Ó, istenem, valaki még mindig nem érti a sárga jelentését... A sárga pont arra van, hogy még átmenj rajta. Csak piroson nem mehetsz át. A sárga azt jelzi, hogy hamarosan piros lesz, vagyis készülj fel a megállásra. Elvileg féktávolságra van beállítva, vagyis ha közepesen erős fékezéssel már nem tudnál megállni előtte, akkor minden bizonnyal át is érsz rajta.

2011. máj. 26. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A válasz írója 51%-ban hasznos válaszokat ad.


Neked üzenem, annyi balf.sz pasit láttam már vezetni, hogy azt te el nem hiszed. Szóval kussolhatsz.

2011. máj. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 21:45


csak ennyi : [link]

:D

2011. máj. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!