Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motoros találkozó, motoros...

Motoros találkozó, motoros felvonulás?

Figyelt kérdés
50-es robogóval a motoros felvonuláson lehet menni? vagy csak nagymotorok mennek/mehetnek a felvonuláson?
2011. máj. 28. 08:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ucsónak:

De biza én voltam az altöki! Csak a moderátor kivette a második mondatomat amit az utánam szóló kommentjéből visszacsempésztem idézett utalásként. Mert precízek vagyunk mi,önérzetes tökik.

:o)

2011. máj. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Akkor értve a dolog, nem tudom mit' kell állandóan moderálgatni? Unatkoznak?

Amúgy az altökik is ugyanolyan önérzetesek mint a tökik. :-)


A kérdezőt kérdezném, hogy merre felé lakik mert itt keleten a motoros nem int a robogósnak. Megjegyzem én sem intek soha. Még ha int akkor sem. Ja és erre nem az dívik, hogy mindenki robogóval kezd, képzeld sokan Simsonnal kezdenek, én meg egy 125-ös ETZ-vel kezdtem. Szóval ez bukó.

2011. máj. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Te keleti melyik megyében laksz... én is keleti vagyok :D ja és 13:33 igazad van! na... ha már kimoderálták akkor leírom mégegyszer!!!
2011. máj. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Sz-sz-b megye "szíve".
2011. máj. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
nyíregy? az elég messze van :S:) én szolnok megye
2011. máj. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!